Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy powinnam napisać? Faceci pomozcie

Polecane posty

Gość Gość

Poznaliśmy się niedawno. Głównie ze sobą pisaliśmy, byliśmy na jednym spotkaniu. Mieliśmy się zobaczyć ponownie ale w dniu spotkania zamilkl. Potem (jednak dość późno) tłumaczył że ma dużo pracy. Gdy ponownie zamilkl chciałam to zakończyć. On jednak na moją dość historyczną wiadomość odpowiedział że ma problemy rodzinne ale że chciałby być przy mnie. Proponował nawet że przyjedzie ale ponieważ jestem chora stwierdziłam że chce by załatwił swoje sprawy i żebyśmy się zobaczyli na spokojnie w przyszłym tygodniu. Widzę że jest na fb, nie pisze do mnie ja nie pisze do niego. Aleee to zawsze on zaczynał rozmowę. Może on oczekuje że teraz to ja napiszę, ja się zainteresuje co u niego? Czy jego milczenie to znak że nie chce kontaktu że mną? Dawał inne sygnaly.... 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

To znaczy, że cię olewa i że powinnaś zrobić to samo. Po prostu zajmij się czymś innym, odpuść go sobie i znajdź takiego, który będzie wykazywał zainteresowanie tobą - bo na pewno takiego spotkasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

To znaczy, że cię olewa i że powinnaś zrobić to samo. Po prostu zajmij się czymś innym, odpuść go sobie i znajdź takiego, który będzie wykazywał zainteresowanie tobą - bo na pewno takiego spotkasz 

Dokladnie a praca i problemy rodzinne to jedna z najczęstszych wymowek. Przerabialam to. Nie odzywaj się, jak będzie mu zależało to sam się odezwie. Ten ,,nazwał pracy" to może być inna kobieta po prostu, może lecieć na kilka frontów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
 

Dokladnie a praca i problemy rodzinne to jedna z najczęstszych wymowek. Przerabialam to. Nie odzywaj się, jak będzie mu zależało to sam się odezwie. Ten ,,nazwał pracy" to może być inna kobieta po prostu, może lecieć na kilka frontów. 

Jak facet chce, to zawsze znajdzie sposób, jak nie chce - wymowke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Okej przed naszą rozmową ostatnia tak uznałam, olal mnie, nie chce... ale on nagle napisał że tęskni że chce być przy mnie... Nie wiem czy ma problemy i się wstydzi z nimi obnazyc czy faktycznie  ma mnie gdzieś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikapika
 

On się tobą bawi. Raz oleje, raz napisze, że tęskni żeby Ci narobić nadziei. To jest celowe zagranie. Ale do ciebie pewnie to nie dotrze, bo już u góry ładnie wyjaśnione w komentarzach, a Ty dalej swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienkibolek

Napisal tak, bo mu wyskoczylas z wyrzutami. Faceci to tchorze i nie potrafia sie przyznac, ze nie maja ochoty kontynuowac relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruiminionki

Poznalas kolesia na tinderze i myslalas, ze on ciebie powaznie traktowal? Haha....pisze i sie umawia z innymi, to i nie ma dla ciebie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×