Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katrin90

365 dni

Polecane posty

Gość katrin90

"...sterczał niczym świeczka wetknięta w tort, który dostałam w hotelu w dniu swoich urodzin. Był doskonały, idealny, nie za długi, ale gruby prawie jak mój nadgarstek..."

Fragment książki Blanki Lipińskiej, który najlepiej obrazuje jej poziom. Myślę, że film nie lepszy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

😂😂😂 jaki posraany i pojeeebany opis.

Autorka za dużo hard-poorno się naoogladała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

polecam bloga

niezatapialna armada

w szukaj wpisz :Całe zdanie porywacza, czyli to jest Grey na miarę naszych możliwości (365 dni, cz. 1/?)

boska analiza tego "dzieła", ,zaplucie monitora gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

książka pro-przemocowa doczekała się ekranizacji? .wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

polecam bloga

niezatapialna armada

w szukaj wpisz :Całe zdanie porywacza, czyli to jest Grey na miarę naszych możliwości (365 dni, cz. 1/?)

boska analiza tego "dzieła", ,zaplucie monitora gwarantowane

Dzięki. Na liście do Martina "twój ulubiony koń umrze", popłakałam się ze śmiechu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Próbowałam czytać tę książkę, zanim o Blance zrobiło się głośno i zanim się o pokazywała. Przebrnęłam przez jakieś 20 stron. Podobno jest drama, bo propaguje gwałt. "Po co pytać o pozwolenie skoro można sobie samemu wziąć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Dzięki. Na liście do Martina "twój ulubiony koń umrze", popłakałam się ze śmiechu 

to jest świetne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Próbowałam czytać tę książkę, zanim o Blance zrobiło się głośno i zanim się o pokazywała. Przebrnęłam przez jakieś 20 stron. Podobno jest drama, bo propaguje gwałt. "Po co pytać o pozwolenie skoro można sobie samemu wziąć".

A Twoim zdaniem powinno sie przejsc obojetnie wobec takiej sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

A Twoim zdaniem powinno sie przejsc obojetnie wobec takiej sprawy?

Napisałam podobno, bo słyszałam, ale nie przyglądałam się bliżej co ludzie piszą i jak ona się broni o ile w ogóle ;). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie ktos kto pochwala gwalt jest byd lakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale w książce ani w filmie nie ma gwałtu. O czym wy piszecie?! 🙆🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Ale w książce ani w filmie nie ma gwałtu. O czym wy piszecie?! 🙆🏼

Stewardesa w samolocie robi loda massimo, i to podobno wbrew własnej woli, cos w teń deseń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosc
 

Stewardesa w samolocie robi loda massimo, i to podobno wbrew własnej woli, cos w teń deseń

Nie zauważyłam żeby ją jakoś szczególnie musiał namawiać. A po była wręcz zadowolona ;) Przynajmniej na filmie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Stewardesa w samolocie robi loda massimo, i to podobno wbrew własnej woli, cos w teń deseń

W tej książce akurat wszystkie kobiety pragnęły Massimo bo był taki przystojny i męski(bleh jak z taniego Harlequina).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Naprawdę świat aż tak upadł żeby takie  g ó w n o  pisać i wypuszczać ? Naprawdę tak bardzo kobiety chcą być wyzwolone seksualnie, że trzeba ponizyc się do takiego stanu jak w tych książkach i filmach, aby czuć się kobieco i co ja to nie jestem ?  Kobiety chcą szacunku, a same do siebie go nie maja , a tego typu produkcje tylko mają bałamucić nastolatką w głowie 😄 i nie jestem dewotką, mam 29 lat i dziwi mnie to, że można nie mieć do siebie szacunku poszukując w czymś takim rozrywki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Naprawdę świat aż tak upadł żeby takie  g ó w n o  pisać i wypuszczać ? Naprawdę tak bardzo kobiety chcą być wyzwolone seksualnie, że trzeba ponizyc się do takiego stanu jak w tych książkach i filmach, aby czuć się kobieco i co ja to nie jestem ?  Kobiety chcą szacunku, a same do siebie go nie maja , a tego typu produkcje tylko mają bałamucić nastolatką w głowie 😄 i nie jestem dewotką, mam 29 lat i dziwi mnie to, że można nie mieć do siebie szacunku poszukując w czymś takim rozrywki 😄

Ale te jej szmiry nie mają nic wspólnego z wyzwoleniem. To powrót do XIX wieku i przekonania, że kobiety nie wiedzą czego chcą i może je brać siła. Toż to absurd i kpina z rozumu, a nie literatura. Obłęd. Gu. wno zekranizowane, firmowane ryjami cele rytów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie Ona pierwsza, nie ostatnia, takich koszmarków jeszcze będzie sporo, film zejdzie z afisza, potem dadzą w tv i tyle, do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nieprzytomną kobiete gwa łci facet i to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Naprawdę świat aż tak upadł żeby takie  g ó w n o  pisać i wypuszczać ? Naprawdę tak bardzo kobiety chcą być wyzwolone seksualnie, że trzeba ponizyc się do takiego stanu jak w tych książkach i filmach, aby czuć się kobieco i co ja to nie jestem ?  Kobiety chcą szacunku, a same do siebie go nie maja , a tego typu produkcje tylko mają bałamucić nastolatką w głowie 😄 i nie jestem dewotką, mam 29 lat i dziwi mnie to, że można nie mieć do siebie szacunku poszukując w czymś takim rozrywki 😄

A mnie dziwi, jak można przez 29 lat nie ogarnąć języka polskiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

A mnie dziwi, jak można przez 29 lat nie ogarnąć języka polskiego. 

przepisane z pudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora

Ja tam jestem zażenowana samą promocją tej szmiry i jej ekranizacji. Nie czytałam tego g...a, bo wystarczy mi już Blanka w swojej okazałości. To patola. Podobno jak to całe celebrytctwo teraz.  Niemniej widziałam zwiastun filmu i to są dla mnie Himalaje żenady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Ja tam jestem zażenowana samą promocją tej szmiry i jej ekranizacji. Nie czytałam tego g...a, bo wystarczy mi już Blanka w swojej okazałości. To patola. Podobno jak to całe celebrytctwo teraz.  Niemniej widziałam zwiastun filmu i to są dla mnie Himalaje żenady.

Najgorsze jest to że ci opłaceni przez jej PR ludzie od pisania komentów np. Na pudelku to totalna żenada, bardziej to zniechęca do obejrzenia, do wysrywu to już. Za dużo, za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora
 

Najgorsze jest to że ci opłaceni przez jej PR ludzie od pisania komentów np. Na pudelku to totalna żenada, bardziej to zniechęca do obejrzenia, do wysrywu to już. Za dużo, za szybko.

Mnie już bardziej zniechęcić się nie da. Ale jak czytałam komentarze pod postem Multikina na FB i widzę ile Blanka ma fanek, to jestem przerażona poziomem intelektualnym naszego społeczeństwa. Swoją drogą Polsat I TVN plują na TVP za promowanie disco-polo, a sami lepsi nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooo
 

Mnie już bardziej zniechęcić się nie da. Ale jak czytałam komentarze pod postem Multikina na FB i widzę ile Blanka ma fanek, to jestem przerażona poziomem intelektualnym naszego społeczeństwa. Swoją drogą Polsat I TVN plują na TVP za promowanie disco-polo, a sami lepsi nie są.

Mnie to sie wydaje ze babom sie podoba , to ze w tej " bajce" facet szasta kasa a generalnie 500+ nic więcej do życia nie trzeba. A nie o ten wyuzdany seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja rozumiem fenomen tej książki i zapewne za chwile  filmu - Wszytskie Grażyno Karyny marzą  o pięknym i bogatym życiu. Pretty women się znudziła wiec zostają takie gnioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A mnie dziwi, jak można przez 29 lat nie ogarnąć języka polskiego. 

Pozostaje Ci dziwić się dalej 🙂 bidulko 🙂 napisz coś więcej to zobaczymy jak Ty ogarniasz, anoninowa szmiro 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Pozostaje Ci dziwić się dalej 🙂 bidulko 🙂 napisz coś więcej to zobaczymy jak Ty ogarniasz, anoninowa szmiro 🙂

Idź coś poczytać analfabetko 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja bucefał
 

Idź coś poczytać analfabetko 😄

 

Tylko nie 365, bo to rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Tylko nie 365, bo to rak.

Analfabetyzm to większy rak. Jej już nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie

Mnie krew zalewa, że niektórzy ludzie to takie taborety i zachwycają się takim chłamem... słuchałam kawałek audiobooka na yt i ręce mi opadły jak niski a zarazem wulgarny poziom prezentuje tam autorka, czemu to jest tak promowane przez empik, tvn no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×