Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grzybu

One się nade mną znęca

Polecane posty

Gość Grzybu

Tytuł pewnie trochę przesadzony ale...

Słowem wstępu mam 37 lat, ona też. Poznaliśmy się na studiach i tak sobie żyjemy razem już lat 15. Wspólne mieszkanie, meble, samochód, wakacje itp. Przez ostatnie lata wszystko funkcjonowała dość dobrze, ja wybrałem pracę w sferze budżetowej (powiedzmy), ona w korpo. Na początku września 2019 r. dostała awans i to taki z gatunku solidnych. Wówczas wszystko się zmieniło, bo do tej pory zarabiałem lepiej od niej, choć może bez fajerwerków - ok. 12.000 zł.netto, ona koło 7.000, nigdy nie dopytywałem i tak wszystkie rachunki były na mojej głowie. Teraz natomiast jej zarobki są już totalna tajemnicą, za to kupiła sobie nowe Audi z salonu Q7 wpłacając 50% w gotówce, widziałem, że rata to ponad 3.500 zł. Przestała się z dnia na dzień ze mną liczyć już nic nie planujemy razem. Wszystko musi być jak ona chce..dotyczy to spraw prozaicznych jak wyjście na obiad, czy poważniejszych gdzie i kiedy na wakacje. To by jeszcze nie było najgorsze tyle,.że ona zaczęła się zwyczajnie że mnie wyśmiewać - jaki to jestem niezaradny, czy mi nie uwłacza, że ona w końcu odniosła sukces, a ja od lat w tym samym miejscu, pyta, a już szczytem było wyciąganie moich zarobków w łóżku.

Kocham tą kobietę i przez te 15 lat było dobrze, za to teraz zaczynam naprawdę się męczyć, łapę się na tym, że wolę dłużej siedzieć w pracy, choć wcale nie musze.

Co ja mam z nią zrobić? Rozmowy już żadnej normalnej przeprowadzic się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bvvb

Temat założony tylko po to, żeby chwalić się majątkiem. To jest już naprawdę nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×