Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zzzzzzz

Co kobiety widzą w młodych chłopakach

Polecane posty

Gość Zzzzzzz

Dlaczego kobiety 26/30 lat  chcą się bzykać z takimi małolatami 18/20 lat coraz częściej zauważam jak starsze dziewczyny lecą na młodych chłopaków byłem w klubie i widziałem jak dziewczyna Gdzieś 28 lat rozmawia z młodym była w niego tak wpatrzona że myślałem że zaraz zaczną się lizać coś tam jej powiedział do ucha i wyszli razem a jak wcześniej podeszedł do niej facet w jej wieku to go olała o co to chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 O ty Nie mówi się głośno ale starsze kobiety wolą młodszych sam widziałem jak nastolatek wyrywa starszą dziewczyne winc autor tego tematu ma rację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ioi

Tylko na kafe nie znam w Realu związku starsza młodszy. Raczej przeciwnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Sex sex sex młode ciała świeża twarz i dużo Energi żaden starszy facet na da kobiecie tego co młody chłopak

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Tylko na kafe nie znam w Realu związku starsza młodszy. Raczej przeciwnie. 

Są dużo jest takich a teraz przeważnie chłopak jest młodszy te 2.3 lata

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Od kiedy? 99% kobiet woli starszych często znacznie starszych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Od kiedy? 99% kobiet woli starszych często znacznie starszych. 

A ty jesteś kobietą że piszesz w ich imieniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Maja więcej radości z życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyrzeźbione ciałko i gładka buźka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Dlaczego kobiety 26/30 lat  chcą się bzykać z takimi małolatami 18/20 lat coraz częściej zauważam jak starsze dziewczyny lecą na młodych chłopaków byłem w klubie i widziałem jak dziewczyna Gdzieś 28 lat rozmawia z młodym była w niego tak wpatrzona że myślałem że zaraz zaczną się lizać coś tam jej powiedział do ucha i wyszli razem a jak wcześniej podeszedł do niej facet w jej wieku to go olała o co to chodzi? 

z tego samego powodu co 35 letni i 40 letni i wiecej biora sobie 20 latki xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Wyrzeźbione ciałko i gładka buźka 

Gładka buźka chyba dziecięca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matip
 

z tego samego powodu co 35 letni i 40 letni i wiecej biora sobie 20 latki xd

Tak prawda ale Niekture kobiety niechcą młodszych wiem z doświadczenia ale już facet zawsze poleci na młodszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
 

Maja więcej radości z życia. 

I dużo seksu w sobie mogli by 5 razy dziennie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uwielbiam jak podrywają mnie młodzi faceci tacy 19/22 lata mam 29😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

18-20 latek to dziecko nie facet.Jak mozna na takiego chlopca leciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znowu ta stara baba zakłada tematy i fantazjuje o młodych chłopcach... Ileż można? Zrozum, że dla młodych facetów starsze kobiety są przezroczyste. Głupkowata propaganda na kafe nie ma sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdgdhd

Jak facet jest bezmózgim ...em które szuka jak najmłodszej to jest ok a kobiety jak zawsze sie krytykuje. Ja też wole teraz młodszych i mam w doopie starych dziadów, młodszym się podobam to niech stare dziady będą same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkdkd

mój kolega ma 24 lata i spotyka się z 34 latką i w ogóle mu nie przeszkadza jej wiek, są normalni faceci którzy nie patrzą na lata. Sama mam faceta młodszego o rok i dobrze niech stare interesowne dziady zostaną same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rączek śmieszne, też mam kolegę co się spotyka z 6 lat starsza bo mu pomaga, pożycza auto a puka koleżanki z roku. Naiwna stara myśli że leci na jej cialo 😂 znam kilka par gdzie po latach starsza żona pozwala młodemu chodzić na młode panienki...znam taka co przymyka oko.. Różnie... Bo to nie jest naturalne, facet powinien mieć młodsza chyba że jest już po okresie pociagu i zaoladniania to w wieku ok 60 lat może być kilka lat starsza. Tak to biologia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdghd
 

Rączek śmieszne, też mam kolegę co się spotyka z 6 lat starsza bo mu pomaga, pożycza auto a puka koleżanki z roku. Naiwna stara myśli że leci na jej cialo 😂 znam kilka par gdzie po latach starsza żona pozwala młodemu chodzić na młode panienki...znam taka co przymyka oko.. Różnie... Bo to nie jest naturalne, facet powinien mieć młodsza chyba że jest już po okresie pociagu i zaoladniania to w wieku ok 60 lat może być kilka lat starsza. Tak to biologia. 

Tak sobie pisz, nie każdy patrzy na wiek i tylko na młodość. Takie dziady jak ty powinny gnić w samotności albo znalezc młodą i być zdradzanym na stare lata z młodszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Tak sobie pisz, nie każdy patrzy na wiek i tylko na młodość. Takie dziady jak ty powinny gnić w samotności albo znalezc młodą i być zdradzanym na stare lata z młodszymi

Mam 25 lat to faktycznie stary 😂 Tak stary że podobam się kobietą, ale wszystkie po 20 roku życia mówią że za młody, zostają nastolatki.. Dlatego jak słyszę, że dziewczyny wola młodszych to mnie śmiech ogarnia 😂 Chyba tylko na kafe lub u starszych Pan po 50 roku życia. W mojej grupie wiekowej wszystkie dosłownie szukają starszych i to często o kilkanaście lat. To jak to w końcu jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Jak facet jest bezmózgim ...em które szuka jak najmłodszej to jest ok a kobiety jak zawsze sie krytykuje. Ja też wole teraz młodszych i mam w doopie starych dziadów, młodszym się podobam to niech stare dziady będą same

solidarność ich jaj które po 40stce wyglądają jak jajecznica. Są zazdrośni że sami nie mogą znaleźć młodych kobiet,ba nawet w swoim wieku trudno im znaleźć bo dużo z nich to juz dziwaki co przegrało młodość i krytykują. Ale sami chętnie lecą. A skoro wg niektorych młodzi faceci nie leca na starsze,to anlogicznie mlodej tez nie jest potrzebny stary dziad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Tak sobie pisz, nie każdy patrzy na wiek i tylko na młodość. Takie dziady jak ty powinny gnić w samotności albo znalezc młodą i być zdradzanym na stare lata z młodszymi

 

 

Rączek śmieszne, też mam kolegę co się spotyka z 6 lat starsza bo mu pomaga, pożycza auto a puka koleżanki z roku. Naiwna stara myśli że leci na jej cialo 😂 znam kilka par gdzie po latach starsza żona pozwala młodemu chodzić na młode panienki...znam taka co przymyka oko.. Różnie... Bo to nie jest naturalne, facet powinien mieć młodsza chyba że jest już po okresie pociagu i zaoladniania to w wieku ok 60 lat może być kilka lat starsza. Tak to biologia. 

to jak mówimy o biologi sku...y to jako mężczyźni powinniście też być zdrowi,bez zakol,ujowego ciała,bo no wiesz heh...geny.

A no i kasę wyciągaj,bo według biologii i wcześniejszych zasad,facet ma zapewnić kobiecie i ew ich dzieciom bezpieczeństwo. A wielu facetów zarabia tyle samo lub mniej niż kobieta,więc ciągnij pałę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna

kilkanaście lat??? Bosze,ja mam 20 i ja bym miała się spotykać z 30 parolatkiem?! Dobrze czytam? Weź ty sie puknij w łeb,nie będę szukać starych od siebie,od tego mam rówieśników,lub ciut (o 2 lata!!!) starszych znajomych. Po uj mi 30 35 latek?? Żeby mnie wykorzytywał jako młodą do wiadomo czego? Bo sorry ale tacy co lecą na tak młode mają coś z głową nie tak. I mnie to obrzydza. Straszmie obrzydza jak tacy się zalecają. Nie wiem z jakiego kręgu się obracasz,chyba z patologii lasek,które nie miały ojców lub nie otrzymały miłości od nich tylko lał i nadrabiają ojcowska miłość. Wy jesteście durni myśląc że młoda chce starego z miłości xd Tak,dla takiej młodej jest stary. 

 

Mam 25 lat to faktycznie stary 😂 Tak stary że podobam się kobietą, ale wszystkie po 20 roku życia mówią że za młody, zostają nastolatki.. Dlatego jak słyszę, że dziewczyny wola młodszych to mnie śmiech ogarnia 😂 Chyba tylko na kafe lub u starszych Pan po 50 roku życia. W mojej grupie wiekowej wszystkie dosłownie szukają starszych i to często o kilkanaście lat. To jak to w końcu jest? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

I dużo seksu w sobie mogli by 5 razy dziennie 

Po 5 minut 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety obecnie są bardziej zaradne od facetów i nie potrzebują już staruchów sponsorów.

Najlepsi są faceci do 5 lat młodsi i do 5 lat starsi. 

A nie facet 40+ szukający kobiety 20+, taki to niech spada. Teraz są inne czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Po 5 minut 

5 min to potrafi facet po 40, więc dziewczyny nie bierzcie takich starych kawalerów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul

Widocznie lubią sobie popatrzeć na fajnych nagich facetów. Kto to wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

5 min to potrafi facet po 40, więc dziewczyny nie bierzcie takich starych kawalerów 

Dziwne,  bo raczej z wiekiem facet może dłużej- chyba, że generalnie ma problemy. Oczywiście zgadzam się, że dla młodej dziewczyny facet 40 letni jest stary, ale dziwiloby mnie też że kobieta 30 letnia chciałaby uprawiać seks z 20 latkiem (jak twierdzi autorka). Jednak 20 latek jest mniej doświadczony w porównaniu z 30 latkiem,  jeżeli chodzi o sprawy łóżkowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Ja pierdykam z tego co tu widzę to 25-latek to już stary dziad według kafeterianek. Rece opadają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×