Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zzzzzzz

Co kobiety widzą w młodych chłopakach

Polecane posty

Gość nice

Widzą w nich tyle ile oni są warci, czyli NIC.  NIE CIERPIĘ młodych facetów, co z tego że wyglądają, jeśli w 99,9999 przypadków łeb pusty że aż dzwoni. OMIJAM Z DALEKA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

kilkanaście lat??? Bosze,ja mam 20 i ja bym miała się spotykać z 30 parolatkiem?! Dobrze czytam? Weź ty sie puknij w łeb,nie będę szukać starych od siebie,od tego mam rówieśników,lub ciut (o 2 lata!!!) starszych znajomych. Po uj mi 30 35 latek?? Żeby mnie wykorzytywał jako młodą do wiadomo czego? Bo sorry ale tacy co lecą na tak młode mają coś z głową nie tak. I mnie to obrzydza. Straszmie obrzydza jak tacy się zalecają. Nie wiem z jakiego kręgu się obracasz,chyba z patologii lasek,które nie miały ojców lub nie otrzymały miłości od nich tylko lał i nadrabiają ojcowska miłość. Wy jesteście durni myśląc że młoda chce starego z miłości xd Tak,dla takiej młodej jest stary. 

 

A jak wy lecicie na młodszych to wtedy nie jest obrzydliwe? ZAWSZE TAK BYŁO ŻE FACECI WYBIERALI MŁODSZE  5 LAT I DUŻO JEST TAKICH DZIEWCZYN CO WOLĄ STARSZYCH CHŁOPAKÓW WIENC GŁUPOT NIE PISZ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo
 

Widzą w nich tyle ile oni są warci, czyli NIC.  NIE CIERPIĘ młodych facetów, co z tego że wyglądają, jeśli w 99,9999 przypadków łeb pusty że aż dzwoni. OMIJAM Z DALEKA. 

Starszy facet też może dobrze wyglądać tak samo jak strasza kobieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawidek
 

Kobiety obecnie są bardziej zaradne od facetów i nie potrzebują już staruchów sponsorów.

Najlepsi są faceci do 5 lat młodsi i do 5 lat starsi. 

A nie facet 40+ szukający kobiety 20+, taki to niech spada. Teraz są inne czasy

Ta młodszy 5 lat jak mam 23 lat to miałbym być z 28 latką? Co ty p.... Dziewczyno nigdy w życiu bym się za starszą kobietę niewzioł chyba że pijany nawet równolatka jest dla mnie za stara 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
 

Ja pierdykam z tego co tu widzę to 25-latek to już stary dziad według kafeterianek. Rece opadają 

one uważają że chłopak 25 lat to już wnuki powinien mieć. A jak one mają po 30 lat to są nastolatkami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia
 

mój kolega ma 24 lata i spotyka się z 34 latką i w ogóle mu nie przeszkadza jej wiek, są normalni faceci którzy nie patrzą na lata. Sama mam faceta młodszego o rok i dobrze niech stare interesowne dziady zostaną same

 kobieta jest normalna jak spotyka się z 24 latkiem? No chyba nie przecież to jescz dzieciak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

 kobieta jest normalna jak spotyka się z 24 latkiem? No chyba nie przecież to jescz dzieciak 

Jaki dzieciak?? chyba że nigdy nie błyszczał intelektem i zaradnością. Mądry i inteligentny facet w wieku , jest w stanie prowadzić normalne dorosłe życie, utrzymac rodzinę i masę innych rzeczy w zyciu zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krak
 

Jak facet jest bezmózgim ...em które szuka jak najmłodszej to jest ok a kobiety jak zawsze sie krytykuje. Ja też wole teraz młodszych i mam w doopie starych dziadów, młodszym się podobam to niech stare dziady będą same

Stare baby niech też będę same jak wolą małolatów to są twoje słowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośh
 

Jaki dzieciak?? chyba że nigdy nie błyszczał intelektem i zaradnością. Mądry i inteligentny facet w wieku , jest w stanie prowadzić normalne dorosłe życie, utrzymac rodzinę i masę innych rzeczy w zyciu zrobić. 

Ja ma 25 lat i takie 30 letnie kobiety traktuje na jedną noc tak może ale kobietę w swoim wieku albo młodszą wiem że są takie związki gdzie facet jest młodszy naprzykład siostra mojej mamy ona ma teraz 50 lat.  on 40 i płacze do poduszki bo zrobił dziecko 29 latce a znią nigdy niechciał  także dla mnie takie związki nie mają sensu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaprawda

Mam 35 lat i od zawsze podobali mi sie albo mlodsi albo bardzo mlodo wygladajacy. Mloda twarz brak zmarszczek, okragle policzki troche dziecinne rysy. Moj maz jest tylko pol roku mlodszy ode mnie ale wyglada mlodo. Z 5 lat temu byl po prezent dla mnie i ekspedientka nie wierzyla ze taki mlody ma zone :)

mysle ze wiekszosc kobiet woli mlodszych. Tyle ze biora starych z checi ustawienia sie, zyskow materialnych. I tacy sa powazniejsi chca dzieci i one tez chca. Gdyby mlodzi tez chcieli sie wczesniej ustatkowac to bralyby moodszych. Chyba ze na kochankow :)

nam tez podobaja sie mlode twarze i ciala. No i mlody sprzet :) wiadomo inaczej dziala moze 3x dziennie. To norma. 

Starsi faceci chca zaklamac rzeczywistosc bo jest im to na reke. Ale prawda taka ze jak bierze starego to jest on ustawiony finansowo bogaty z mieszkaniem. I moze ja utrzymac. Starych biednych nie biora chyba ze desperatki z biednych patologicznych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harnas
 

Ja ma 25 lat i takie 30 letnie kobiety traktuje na jedną noc tak może ale kobietę w swoim wieku albo młodszą wiem że są takie związki gdzie facet jest młodszy naprzykład siostra mojej mamy ona ma teraz 50 lat.  on 40 i płacze do poduszki bo zrobił dziecko 29 latce a znią nigdy niechciał  także dla mnie takie związki nie mają sensu 

Dokładnie. Najlepsze jest to że ona już przekwitła a on i za kolejne 20-30 lat może zrobić dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
 

Widzą w nich tyle ile oni są warci, czyli NIC.  NIE CIERPIĘ młodych facetów, co z tego że wyglądają, jeśli w 99,9999 przypadków łeb pusty że aż dzwoni. OMIJAM Z DALEKA. 

 Może i łeb pusty, pełne jajka za to 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Mam 35 lat i od zawsze podobali mi sie albo mlodsi albo bardzo mlodo wygladajacy. Mloda twarz brak zmarszczek, okragle policzki troche dziecinne rysy. Moj maz jest tylko pol roku mlodszy ode mnie ale wyglada mlodo. Z 5 lat temu byl po prezent dla mnie i ekspedientka nie wierzyla ze taki mlody ma zone 🙂

mysle ze wiekszosc kobiet woli mlodszych. Tyle ze biora starych z checi ustawienia sie, zyskow materialnych. I tacy sa powazniejsi chca dzieci i one tez chca. Gdyby mlodzi tez chcieli sie wczesniej ustatkowac to bralyby moodszych. Chyba ze na kochankow 🙂

nam tez podobaja sie mlode twarze i ciala. No i mlody sprzet 🙂 wiadomo inaczej dziala moze 3x dziennie. To norma. 

Starsi faceci chca zaklamac rzeczywistosc bo jest im to na reke. Ale prawda taka ze jak bierze starego to jest on ustawiony finansowo bogaty z mieszkaniem. I moze ja utrzymac. Starych biednych nie biora chyba ze desperatki z biednych patologicznych rodzin.

W macie chorą rzeczywistość i zboczoną jak bierzecie młodszych to jet ok a jak facet chce młodszą to obleśne piszecie że strarego dziada aw niejsteście stre dla tych młodych chłopaków? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaprawda

I wcale nie chodzi o to ze stary moze dluzej. Ja tam wole jak jest jak kelner i rozleje zanim doniesie :) to jest podniecajace ze nie moze sie oprzec jest mega podniecony. A nie ze nie moze dojsc.

poza tym zdrowe dzieci. Jednak facet po 35 tez sie starzeje tak jak ja.

czemu mlode biora starych i zdradzaja ich z mlodymi? Oczywiscie jesli maja powodzenie i mozliwosc wyboru.

to nie jest gwarancja ze stary nie zdradzi z mlodsza. Moze miec ciagoty do mlodych i jak zona bedzie miala 40 a on 45 to znajdzie sobie 30. Takze starszy wiek faceta nie daje gwarancji ze nie nasrane we lbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iii
 

W macie chorą rzeczywistość i zboczoną jak bierzecie młodszych to jet ok a jak facet chce młodszą to obleśne piszecie że strarego dziada aw niejsteście stre dla tych młodych chłopaków? 

Dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaprawda
 

W macie chorą rzeczywistość i zboczoną jak bierzecie młodszych to jet ok a jak facet chce młodszą to obleśne piszecie że strarego dziada aw niejsteście stre dla tych młodych chłopaków? 

A czy stary dziad przejmuje sie ze jest stary dla tych kobiet? To czemu ja mialabym sie przejmowac? Bo co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaprawda

To ze ty nie chcesz to nie znaczy ze inny mlody nie zechce starszej :) czemu mi wmawiasz ze mam sie czuc gorsza? Bo lubie mlodych. Czemu w ogole na to zwracasz uwage ze stare moga byc szczesliwe z mlodymi? :)

patrz ja bym sie nawet nie odezwala ani nie nazwala ich starymi dziadami jakbyscie nie zaczeli ublizac starszym kobietom. Mnie to nie obchodzi kto z kim jest. Dla mnie samej zwiazek z mlodszym ma zalety a ze starym wady ale to moje prywatne zdanie. Rozumiem sie z kims zestarzec a co innego brac z miejsca starego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

To ze ty nie chcesz to nie znaczy ze inny mlody nie zechce starszej 🙂 czemu mi wmawiasz ze mam sie czuc gorsza? Bo lubie mlodych. Czemu w ogole na to zwracasz uwage ze stare moga byc szczesliwe z mlodymi? 🙂

patrz ja bym sie nawet nie odezwala ani nie nazwala ich starymi dziadami jakbyscie nie zaczeli ublizac starszym kobietom. Mnie to nie obchodzi kto z kim jest. Dla mnie samej zwiazek z mlodszym ma zalety a ze starym wady ale to moje prywatne zdanie. Rozumiem sie z kims zestarzec a co innego brac z miejsca starego.

A Dlamnie zalety na związek z młodszą a wady że starszą i nik was nie wyzywa tylko wy same że chłopak co ma 25 lat to stary dziad wiadomo Karzdy ma swóje gusta ty wolisz małolatów jak małolatki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batman

To forum jest dla chrych ludzi wiadomo że kobiety 25+ wolą młodszych ha mam 22 lata i taka dziewczyna 25 lat jest Dlamnie o 6 lat za stara ale spokojnie jest dużo facetów co woli starsze podziwiam ich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja pierdykam z tego co tu widzę to 25-latek to już stary dziad według kafeterianek. Rece opadają 

Czytaj ze zrozumieniem, 25 latek jest stary dla 18 latki, a nie dla 22-23 latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ta młodszy 5 lat jak mam 23 lat to miałbym być z 28 latką? Co ty p.... Dziewczyno nigdy w życiu bym się za starszą kobietę niewzioł chyba że pijany nawet równolatka jest dla mnie za stara 

Żebyś się kiedyś nie zdziwił, jak żadna takiego tępaka jak ty nie będzie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Żebyś się kiedyś nie zdziwił, jak żadna takiego tępaka jak ty nie będzie chciała

 jak piszecie ze niechcecie starszych to nie jesteście tempe?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Dokładnie. Najlepsze jest to że ona już przekwitła a on i za kolejne 20-30 lat może zrobić dziecko. 

O następny dzieciorób się znalazł, a przynajmiej stać cię na utrzymanie tych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

A jak wy lecicie na młodszych to wtedy nie jest obrzydliwe? ZAWSZE TAK BYŁO ŻE FACECI WYBIERALI MŁODSZE  5 LAT I DUŻO JEST TAKICH DZIEWCZYN CO WOLĄ STARSZYCH CHŁOPAKÓW WIENC GŁUPOT NIE PISZ 

5 lat góra może,ale nie kilkanaście xd i nie pier...że dużo. Chyba w twoich snach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

 jak  w piszecie ze niechcecie starszych to nie jesteście tempe?  

ty to na pewno jesteś TĘPY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luxus
 

Żebyś się kiedyś nie zdziwił, jak żadna takiego tępaka jak ty nie będzie chciała

Wolę być sam jeździć na rokse do konca życia niż mieć strarszą dziewczynę tyle w temacie tempie stary 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety wolą starszych ale do max 5 lat, więcej to już sponsoring. 

Kobieta nigdy nie weźmie starszego biedaka, jeżeli weźmie to tylko bogatego dla pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Mam 35 lat i od zawsze podobali mi sie albo mlodsi albo bardzo mlodo wygladajacy. Mloda twarz brak zmarszczek, okragle policzki troche dziecinne rysy. Moj maz jest tylko pol roku mlodszy ode mnie ale wyglada mlodo. Z 5 lat temu byl po prezent dla mnie i ekspedientka nie wierzyla ze taki mlody ma zone :)

mysle ze wiekszosc kobiet woli mlodszych. Tyle ze biora starych z checi ustawienia sie, zyskow materialnych. I tacy sa powazniejsi chca dzieci i one tez chca. Gdyby mlodzi tez chcieli sie wczesniej ustatkowac to bralyby moodszych. Chyba ze na kochankow :)

nam tez podobaja sie mlode twarze i ciala. No i mlody sprzet :) wiadomo inaczej dziala moze 3x dziennie. To norma. 

Starsi faceci chca zaklamac rzeczywistosc bo jest im to na reke. Ale prawda taka ze jak bierze starego to jest on ustawiony finansowo bogaty z mieszkaniem. I moze ja utrzymac. Starych biednych nie biora chyba ze desperatki z biednych patologicznych rodzin.

bo to jest tak że jak stary 40 letni dziad z ginekomastia i innymi gownami liczy ze poleci na niego piekna 20stka to faceci bija brawo albo nic nie pisza. Mimo ze ma nierealne oczekiwania i patrzy na wyglad i bardzo mlody wiek. Ale jak kobieta chce mlodszego,chociaz troszke albo chociaz ma wymagania co do wygladu to łooo panie. Tylko faceci mogą mieć wymagania z dvpy wziete. No ale ich fantazje to jedno a rzeczywistość drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Wolę być sam jeździć na rokse do konca życia niż mieć strarszą dziewczynę tyle w temacie tempie stary 

 

 

 

Takiemu TĘPAKOWI jak ty to tylko to zostaje, bo żadna cię nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

ty to na pewno jesteś TĘPY 

Odezwała się stara dziewica co szuka 19 latka hahhahabababahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×