Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zzzzzzz

Co kobiety widzą w młodych chłopakach

Polecane posty

Gość Gość
 

bo to jest tak że jak stary 40 letni dziad z ginekomastia i innymi gownami liczy ze poleci na niego piekna 20stka to faceci bija brawo albo nic nie pisza. Mimo ze ma nierealne oczekiwania i patrzy na wyglad i bardzo mlody wiek. Ale jak kobieta chce mlodszego,chociaz troszke albo chociaz ma wymagania co do wygladu to łooo panie. Tylko faceci mogą mieć wymagania z dvpy wziete. No ale ich fantazje to jedno a rzeczywistość drugie

Bardzo mądre słowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Takiemu TĘPAKOWI jak ty to tylko to zostaje, bo żadna cię nie chce

Ja się nie przejmuje a ty się przejmujesz flondro stara 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Odezwała się stara dziewica co szuka 19 latka hahhahabababahaha

No na pewno takiego TĘPAKA jak ty to nie chcę, wróć do szkoły pisać się nauczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izy

Wiadomo stare ropuchy gonią za młodymi pelikanami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Kobiety wolą starszych ale do max 5 lat, więcej to już sponsoring. 

Kobieta nigdy nie weźmie starszego biedaka, jeżeli weźmie to tylko bogatego dla pieniędzy

dokładnie! A oni że to miłość 😅 No ba. Taka miłość jak wtedy kiedy są taaaak bardzo chętni brać starszą 😅 I porównują się do DiCaprio xDD Tylko że ten jest sławnym aktorem i ma w uj dużo szmalu więc może sobie pozwolić na młodziutką modelkę,ale przeciętny janusz z brzuchem piwnym i 2600 brutto? W dodatku 40 letni,który wybrzydzał w życiu? Nie dba o siebie?I myśli że któraś młodziutka poleci na niego? xd No chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka
 

Dlaczego kobiety 26/30 lat  chcą się bzykać z takimi małolatami 18/20 lat coraz częściej zauważam jak starsze dziewczyny lecą na młodych chłopaków byłem w klubie i widziałem jak dziewczyna Gdzieś 28 lat rozmawia z młodym była w niego tak wpatrzona że myślałem że zaraz zaczną się lizać coś tam jej powiedział do ucha i wyszli razem a jak wcześniej podeszedł do niej facet w jej wieku to go olała o co to chodzi? 

Nie wiem, mnie pociąga dojrzalosc emocjonalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Takiemu TĘPAKOWI jak ty to tylko to zostaje, bo żadna cię nie chce

panienka z roksy jak go widzi to z obrzydzeniem i zamknietymi oczami robi mu laskę,byle szybko skończyć wziąć hajs i nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

5 lat góra może,ale nie kilkanaście xd i nie pier...że dużo. Chyba w twoich snach

Jabłeczna jak z domu nie wychodzisz to się nie odzywaj bo chu.a widziałaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

panienka z roksy jak go widzi to z obrzydzeniem i zamknietymi oczami robi mu laskę,byle szybko skończyć wziąć hajs i nara

Boli was to że wolimy młodsze oj boli boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na mnie leci 4 lata starsza, mlodo wygląda u jest super laska, ja mam twarz chłopieca ale jestem raczej dojrzały dużo w życiu przezylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Jabłeczna jak z domu nie wychodzisz to się nie odzywaj bo chu.a widziałaś 

no nie wychodzę,w ogóle xDD widzę że znasz mnie lepiej niż ja samą siebie xd

Jak was tu czytam to się zastanawiam czy niektórzy z psychiatryka czasem nie uciekli? xD Co frustracja wypływa? ^^ Ciśnij lepiej,mam z tego bekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Boli was to że wolimy młodsze oj boli boli

to was boli że kobiety wolą młodsze 😂

A mnie nie ma co boleć,wy możecie sobie wolić a i tak mało która młoda wami się zainteresuje bez interesu,taka prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Na mnie leci 4 lata starsza, mlodo wygląda u jest super laska, ja mam twarz chłopieca ale jestem raczej dojrzały dużo w życiu przezylem

A ty na nią oczywiście nie?😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna

Panowie nie mogą przeboleć,że kobiety nie chcą starych dziadów 🤣 No cóż,to nie średniowiecze,że kobiety musiały starszym się oddawać,teraz mają wybór. A do mnie,jak się zaleca taki 30 latek to żal mi aż go i jednocześnie obrzydza fakt,że sobie wyobraża. Jakoś mnie starsi nie ciągną,wręcz przeciwnie. Wielu z was starszych śmierdzi potem i papierosami,że usiąść koło takich to tragedia,dlatego nienawidzę przystanków ani komunikacji miejskiej. Wolę rówieśników,młodszych jeszcze nie mam co,bo mam 20 lat,ale rówieśnicy bardziej dbają o siebie niż zaniedbany 30 40 latek. Nie imponują mi starsi niczym poza tym,że bierze mnie na obrzydzenie,bo wiem czemu się takimi młodymi interesują. Nie z miłości. A jeśli wy myślicie że taka młoda naprawdę leci na was z wielkiej,jakże romantycznej miłości to jesteście w błedzie i tylko wam współczuć już trzeba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harnas
 

Panowie nie mogą przeboleć,że kobiety nie chcą starych dziadów 🤣 No cóż,to nie średniowiecze,że kobiety musiały starszym się oddawać,teraz mają wybór. A do mnie,jak się zaleca taki 30 latek to żal mi aż go i jednocześnie obrzydza fakt,że sobie wyobraża. Jakoś mnie starsi nie ciągną,wręcz przeciwnie. Wielu z was starszych śmierdzi potem i papierosami,że usiąść koło takich to tragedia,dlatego nienawidzę przystanków ani komunikacji miejskiej. Wolę rówieśników,młodszych jeszcze nie mam co,bo mam 20 lat,ale rówieśnicy bardziej dbają o siebie niż zaniedbany 30 40 latek. Nie imponują mi starsi niczym poza tym,że bierze mnie na obrzydzenie,bo wiem czemu się takimi młodymi interesują. Nie z miłości. A jeśli wy myślicie że taka młoda naprawdę leci na was z wielkiej,jakże romantycznej miłości to jesteście w błedzie i tylko wam współczuć już trzeba. 

Mi szkoda Ciebie dziewczyno. Nie wiem gdzie mieszkasz że wszyscy 30latkowie których spotykasz śmierdzą. Powinnaś wyjechać chociaż raz z tej wiochy w której mieszkasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A ty na nią oczywiście nie?😋

Ja bardzo, żadna mnie tak nie kręci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prav40

ogolnie z moich 30letnich obserwacji zyciowych to zorientowalem sie ze kobiety podniecaja sie brzydalami, ładny chłopak to jakby pojecie które je odraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Może sobie zaklinac rzeczywistość, ale zdecydowana większość kobiet wybiera starszego partnera z wielu powodów. Nie znam osobiście pary, gdzie normalna np, 29 latka czyli mój rocznik spotyka się z 22 latkiem 😂 no nie.. To dziecko, któremu mama robi śniadanie, twarz dziecka.. Nie znam... Starszy o ok 10 lat, zadbany to ok.. Znam setki par gdzie facet jest starszy o te 5,10 a czasami 15 lat. Norma. Nie znam poważnej kobiety która spotyka się z chłopczykiem bo w jakim celu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

ogolnie z moich 30letnich obserwacji zyciowych to zorientowalem sie ze kobiety podniecaja sie brzydalami, ładny chłopak to jakby pojecie które je odraża

pocieszaj się prawiczku,pocieszaj dalej i zakłamuj rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi
 

Może sobie zaklinac rzeczywistość, ale zdecydowana większość kobiet wybiera starszego partnera z wielu powodów. Nie znam osobiście pary, gdzie normalna np, 29 latka czyli mój rocznik spotyka się z 22 latkiem 😂 no nie.. To dziecko, któremu mama robi śniadanie, twarz dziecka.. Nie znam... Starszy o ok 10 lat, zadbany to ok.. Znam setki par gdzie facet jest starszy o te 5,10 a czasami 15 lat. Norma. Nie znam poważnej kobiety która spotyka się z chłopczykiem bo w jakim celu? 

Aleś wyście chłopy są głupi....😅

Pociąga nas ich seksualna energia, wygląd, I wszystko ....I choćbyście próbowali zaklinać rzeczywistość, racjonalizować, że to głupie, niemądre tak mieć pociąg do młodych, to nic tego nie zmieni że niektóre starsze będą pragnęły I będą to robiły! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Może sobie zaklinac rzeczywistość, ale zdecydowana większość kobiet wybiera starszego partnera z wielu powodów. Nie znam osobiście pary, gdzie normalna np, 29 latka czyli mój rocznik spotyka się z 22 latkiem 😂 no nie.. To dziecko, któremu mama robi śniadanie, twarz dziecka.. Nie znam... Starszy o ok 10 lat, zadbany to ok.. Znam setki par gdzie facet jest starszy o te 5,10 a czasami 15 lat. Norma. Nie znam poważnej kobiety która spotyka się z chłopczykiem bo w jakim celu? 

a w jakim celu 40 latek marzy o 20stce?

A ile masz lat? No bo wiesz,nadeszło nowe pokolenie i ja i moje koleżanki nie chcą właśnie takich starszych...góra 2 3 lata. No nie przemożemy się żeby być z 30latkiem. No nie. 10 lat to dla nas za dużo...nie ma tego czegoś taki facet. Może niektóre to lubią...tak jak niektórzy faceci wolą starsze...może w twoim otoczeniu,w twoim wieku,ale no,dla mnie taki 30 latwk nie jest atrakcyjny. A dla jakiejś może?😕 Tylko sam sobie odpowiedz,czy faktycznie bez interesu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Aleś wyście chłopy są głupi....😅

Pociąga nas ich seksualna energia, wygląd, I wszystko ....I choćbyście próbowali zaklinać rzeczywistość, racjonalizować, że to głupie, niemądre tak mieć pociąg do młodych, to nic tego nie zmieni że niektóre starsze będą pragnęły I będą to robiły! 

dla nich 20 letnia dziewczyna to nie dziecko,a kobieta którą można brać do łóżka i no związku (XD?) Ale 20 letni chłopak to już dzieciak? xD Hipokryzja jakiej świat nie widział xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi
 

dla nich 20 letnia dziewczyna to nie dziecko,a kobieta którą można brać do łóżka i no związku (XD?) Ale 20 letni chłopak to już dzieciak? xD Hipokryzja jakiej świat nie widział xd

Nooo Dokładnie! Też to zauważyłam😂

Kto im tych głupot nakładł do głowy?? Chyba sami sobie, powielają jakieś przekłamania I myślą, że tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Nooo Dokładnie! Też to zauważyłam😂

Kto im tych głupot nakładł do głowy?? Chyba sami sobie, powielają jakieś przekłamania I myślą, że tak jest...

a potem płaczą na forum że kobiety są złe! xD bo robią dosłownie to co oni! Jak one tak mogą! Wybierać najlepszych facetów dla siebie,przecież to zbrodnia,tak mogą tylko oni! xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi
 

a potem płaczą na forum że kobiety są złe! xD bo robią dosłownie to co oni! Jak one tak mogą! Wybierać najlepszych facetów dla siebie,przecież to zbrodnia,tak mogą tylko oni! xD 

Hehehe dobra jesteś!👏😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harnas
 

dla nich 20 letnia dziewczyna to nie dziecko,a kobieta którą można brać do łóżka i no związku (XD?) Ale 20 letni chłopak to już dzieciak? xD Hipokryzja jakiej świat nie widział xd

Tak tak 40latka z 20latkiem jak najbardziej jest to normalne. Mamusia kanapeczki zrobi do szkoły:D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi
 

Tak tak 40latka z 20latkiem jak najbardziej jest to normalne. Mamusia kanapeczki zrobi do szkoły:D

 

Jak sie faceci denerwują....😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Tak tak 40latka z 20latkiem jak najbardziej jest to normalne. Mamusia kanapeczki zrobi do szkoły:D

 

za to 40 latek z 20stką na boku także jest normalne. Jak się ślini do niej..marzy o jej ciele itd. Ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Jak sie faceci denerwują....😅

a niech się denerwują. Mnie to śmieszy xd Te ich fantazje i marzenia xd Rzeczywistości nie mogą zakłamać,prawda ich w oczy kłuje?dlatego ich frustracja i jad aż się wylewa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi
 

a niech się denerwują. Mnie to śmieszy xd Te ich fantazje i marzenia xd Rzeczywistości nie mogą zakłamać,prawda ich w oczy kłuje?dlatego ich frustracja i jad aż się wylewa. 

Mnie to też śmieszy, bo niektórzy faceci by chcieli mówić kobietom, co mają myśleć I czuć, a jak mają "niestandardowe" pragnienia to wg nich powinny sie za to wstydzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×