Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Bratowa chyba wstydzi się swojej corki

Polecane posty

Gość Gość

Mała ma już 6 miesięcy a na FB bratowej żadnego zdjęcia, informacji, że urodziła, nic nie ma. Wstydzi się czy jak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Mała ma już 6 miesięcy a na FB bratowej żadnego zdjęcia, informacji, że urodziła, nic nie ma. Wstydzi się czy jak? 

pewnie wstydzi się szwagierki, sprawdz czy cię małpa nie wywaliła ze znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poważnie? To jak już się nie wstawi zdjęcia na FB że ma się dziecko to już zbrodnia. Do czego ta spoleczenstwosc zmierza? Na pewno do niczego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Mała ma już 6 miesięcy a na FB bratowej żadnego zdjęcia, informacji, że urodziła, nic nie ma. Wstydzi się czy jak? 

moja też, codziennie wrzuca na FB tylko po kilka zdjęć dziecka, a przecież wszyscy wiedzą że jak mniej niż 20 to na pewno dziecka nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idem
 

Poważnie? To jak już się nie wstawi zdjęcia na FB że ma się dziecko to już zbrodnia. Do czego ta spoleczenstwosc zmierza? Na pewno do niczego dobrego

Nie masz fb?To nie istniejesz.Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kujde moze ona w ogole nie ma tego dziexka, skoro nie wstawia zdjec na fb!!

Ty sprawdz czy zyje, albo porozmawiaj o tym na powaznie z bratem, mysle, ze to temat godny zebrania rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja się do tego stopnia wstydzę swoich dzieci, że w ogóle nie założyłem sobie konta na FB 🙃

Haha, mam dokładnie taką samą sytuację. Szpetne te nasze dzieci muszą być 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pokazuje źle bo gerberowe zapalenie mózgu ma. Nie pojazuje- źle,bo pewnie sie wstydzi. Mam dwojke dzieci, starsze 10 lat, męża pd 15 lat a patrząc na mojego instagrama czy fb można stwierdzić,ze mieszkam z kotem, lubię podróże, cmentarze, metal ,rock i jedzenie 😄

a ja po prostu wole pokazywać  to co mnie interesuje, swoje hobby, a nie swoją twarz, rodzinę która nie musi byc w Internecie,a dzieci mogą sobie tego nie życzyć. Mojej twarzy tam tez nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ja się do tego stopnia wstydzę swoich dzieci, że w ogóle nie założyłem sobie konta na FB 🙃

Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

7.II - imieniny: Solisława, Sulimiara, Sulimira, Sulisława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Te posty na jedno kopyto o bratowej juz sie robia nudne. Wymysl cos lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Te posty na jedno kopyto o bratowej juz sie robia nudne. Wymysl cos lepszego.

Może teraz coś o szwagierce? Może ...zazdrości mi że nie istnieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Urodziłam ostatnio dziecko i też nic nie wstawiłam na fb. Tak jak ktoś wyżej napisał, dziecko może sobie tego nie życzyć. Wysłałam tylko indywidualnie zdjęcie do osób, z którymi żyję dobrze i które się interesowały ciążą, a teraz dzieckiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghjbcfb
 

Pokazuje źle bo gerberowe zapalenie mózgu ma. Nie pojazuje- źle,bo pewnie sie wstydzi. Mam dwojke dzieci, starsze 10 lat, męża pd 15 lat a patrząc na mojego instagrama czy fb można stwierdzić,ze mieszkam z kotem, lubię podróże, cmentarze, metal ,rock i jedzenie 😄

a ja po prostu wole pokazywać  to co mnie interesuje, swoje hobby, a nie swoją twarz, rodzinę która nie musi byc w Internecie,a dzieci mogą sobie tego nie życzyć. Mojej twarzy tam tez nie ma

Swojej twarzy się wstydzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak czego nie ma na FB to znaczy że to istnieje. Wniosek: bratowa nie ma dziecka.

A tak serio, to jest sprawa dla mopsu, ewidentnie matka nie kocha i zaniedbuje dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Swojej twarzy się wstydzisz?

Ja sobie wstawię zaraz zdjęcie mojej d u p y, bo ktoś pomyśli że się jej wstydzę. A ja się nie wstydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiek

Ja mam dziecko 2 letnie i nigdy nie wstawiłam ani jednego zdjęcia mojego syna na fb. Po kilku miesiącach od porodu jedna z koleżanek z pracy (do której jeszcze nie wróciłam) podobno skomentowała, iż na pewno z moim dzieckiem jest coś nie tak, jest chore lub brzydkie bo nie chwalę się na fb 😂. Mam tam tylko 1 moje zdjęcie profilowe i więcej na pewno nie wstawię 😁.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka

A ja nie mam fb, raz zajrzałam, zobaczyłam koleżankę, jak siedzi na krawężniku i wpier.. bułkę na wycieczce do Pcimia Dolnego, koniec, nie dołaczę, nie istnieję, nie ma mnie i mam święty spokój + nie zarażam się głupizną 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×