Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buraczki

Madziiex instagram - kto obserwuje i kogo wkurza?

Polecane posty

Gość Buraczki

Na instagraamku króluje pewna Madziiex - czy jakoś tak 😛

Kto obserwuje i kogo wkurza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasztet warzywny

Mysli, ze jest pepkiem swiata a do tego smiesznym. Niestety, dla mnie te jej „zarty” sa bardziej zalosne jak smieszne. No ale czyms musi przyciagac, a ludzie takie cos beda chetnie ogladac jak „powyzywa” ludzi od paszczurow czy powkleja wiadomosci innych dziewczyn albo natretnych kolesi. 

Bardzo ladne cialo, twarz jak dla mnie na nie, nie wiem po co powiekszala ladne usta. Nie wydaje sie za inteligentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbik

Kiedyś zanim instagram stał się sposobem na zarobek była zupełnie inna, naturalna a teraz to oglądać ją tylko w ramach odmużdzenia 😛 chyba i pośmiania się. Dziewczyna zamiast się ustatkować to co miesiąc zmienia miejsca zamieszkania. Te jej usta to przesada, nic dziwnego że mężczyzny u niej brak bo wszyscy normalni na widok takiego kwasu w 💋 to uciekają.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe

Chodzaca reklama go/w/na. Natural srojo, helo bodi, banki na celulit, podroby perfum, co mi umknelo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbiczki
 

Chodzaca reklama go/w/na. Natural srojo, helo bodi, banki na celulit, podroby perfum, co mi umknelo? 

Jeszcze danel waliwon, kfdee nutriszyn i milion ciuszków i ...eneczek 😛

Ja to się dziwię ze tyle dziewczyn wierzy w te banki na cellulit czy inne g/o/wienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×