Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka_mala_miiii

Spotykamy się od 2 miesięcy Ale nie wiem na czym stokd

Polecane posty

Gość Taka_mala_miiii

Witam. Spotykam.sie z chłopakiem już 2 miesiąc- w sumie 8 randek za nami. Na 3 był.seks, nasze spotkania trwają po.8-10godz, wychodzimy wspólnie i myślę że dobrze się rozumiemy. Mieszkamy trochę daleko od siebie bo około godziny drogi. Seks do tej pory był między nami 2 razy i tyle. Teraz od paru spotkań jest tylko całowanie, on do niego nie dąży. Co mam myśleć? Kim.dla niego jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_mala_miiii

Nikt nie doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rortek

A mi doradzisz w temacie o szefowej? Moze mu sie nie spodobalo albo ma problemy. Jak ci zalezy to poczekaj a jak nie zalezy to odpusc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_mala_miiii

To po co dalej sie widuje ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rortek
 

To po co dalej sie widuje ze mną?

Trudno powiedziec. Kazdy z nas jest inny. 2 mies to niewiele. Nic nie oposalas jak to bylo. A mi wpiszesz jakas rade w temacie kocham swoja szefowa? Opisz sytuacje bo nie wiadomo jak sie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_mala_miiii

Hm... ogólnie to bardzo.dobrze się że sobą czujemy, spędzamy ze sobą wiele godzin na każdej randce od 8-10. On jest wolny, ja po rozwodzie i mam dziecko. Gdy tylko jest okazja przyjezdza. Na 3 spotkaniu był.seks, powtórzył.sie później. W rozmowie czesto mowi ze nie umie podejść do dziewczyny na imprezie, jest bardzo nieśmiały i dopiero kurs tańca po.30 trochę mu pomógł. Nie jest wylewny bo tak Było zawsze w domu - nie rozmawiało się O uczuciach.

 

Co do szefowej jeśli jest wolna to czemu nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owou

Sobie odpowiedziałaś, przenyslal i stwierdził że nie chce kobiety z cudzym dzieckiem.. Z wolnych to jeden na milion chce. Wyjście to rozwodnik z dziećmi. Ja i moi koledzy nigdy byśmy nie wzięli panny z cudzym dzieckiem.. No Way 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kej

Trudno powiedziec, ale chyba nie oczekiwałaś, ze nie wiem po 2 miesiacach on się oswiadczy czy zaproponuje wspolne mieszkanie? Jestescie dorosli, wiec seks jest normalny, ale 4 spotkania w miesiacu to zbyt malo, zeby poznac czlowieka, nawet esli to spotkanie trwa 8 godzin, choć ja przy radnkowaniu wolalabym 2, 3 spotkania w miesiacu krótsze, ale za to intensywne niż jedno w tygodniu. Godzina drogi to zadna odleglosc samochodem. 

Poza tym, facet jest może z tych rozsadnych, wie, że masz dziecko, więc tez nie chce Cie robić w bambuko obiecując gruszki na wierzbie, tak naprawde nie mając dobrej szansy, zeby sie poznać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kej

2,3 spotkania w tygodniu w sensie, a nie jedno dlugie w tygodniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_mala_miiii

No.ale przyjezdza tylko nie dąży do.zblizen . To po.co? Może rzeczywiście nieśmiały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rortek
 

Hm... ogólnie to bardzo.dobrze się że sobą czujemy, spędzamy ze sobą wiele godzin na każdej randce od 8-10. On jest wolny, ja po rozwodzie i mam dziecko. Gdy tylko jest okazja przyjezdza. Na 3 spotkaniu był.seks, powtórzył.sie później. W rozmowie czesto mowi ze nie umie podejść do dziewczyny na imprezie, jest bardzo nieśmiały i dopiero kurs tańca po.30 trochę mu pomógł. Nie jest wylewny bo tak Było zawsze w domu - nie rozmawiało się O uczuciach.

 

Co do szefowej jeśli jest wolna to czemu nie ?

Moze nie ma glowy do uniesien? Ma jakies problemy? 

No wiesz to jednak szefowa wiec trocge nie wypada. Poza nie wiem czy wolba a nie zapytam jej wprost bo moglaby to uznac za przekroczenie granic. A sama tez za bardzo nie moze mnie jakos zagadywac bo tez moge uznac za przekroczenie i mamy pat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_mala_miiii

No to poszukaj innego obiektu zainteresowań:)

Może nie ma głowy. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×