Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jeff 🖤☻

Jestem brzydki i wyglądam jak Frankenstein 🧟‍♂️

Polecane posty

Gość Jeff 🖤☻

Jak chodziłem do liceum do mówili na mnie: Maszkara, zombi , widmo , szpet lub Frankenstein;( Jestem bardzo blady i do tego siny... Ciemne włosy wgl nie pasują do mojej tak jasnej karnacji ... Jak byłem bardzo mały to miałem wypadek, przez co pozostała mi duża blizna ... Mam też druga trochę widoczna , po tym jak kiedyś uderzylem głowa o drzwi   , rozwalajac sobie łeb... 

Wydaje mi się, że chyba nikt mnie nie kocha... Gdziekolwiek wyjdę to wracam na chatę z płaczem... Ostatnio chciałem wyjść na miasto , by zjeść frytki.  By nie umrzeć z głodu... Jak usiadłem sb spokojnie I zacząłem je jeść to jacyś  chlopacy zaczęli mi robić zdjęcia I krzyczeć UPIÒR ;( Wszyscy się na mnie dziwnie patrzyli ;( Dodam , że miałem zabieg korekcyjny, który oszpecil mnie jeszcze bardziej:// Oczy mam jak nie u człowieka:/ Jakbym był jakimś demonem lub duchem : c Czemu akurat mnie to spotkało? Jak się uśmiecham to odstraszam wszystkich- wyglądam jakbym sobie  ,, domalowal nastepny usmiech" a to waga genetyczna od urodzenia , ten dziwnie szeroki   , upiorny usmiech 

Nigdzie nie mogę pojechać lub wyjść bo zaraz sie zaczynają wyziska ... Potem mój  płacz 

mógłbym grać w horrorach ; C z taka gębą;// byłbym alternatywą dla Frankensteina I jody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zapomniałeś dopisać, że masz zęby jak wampir albo szczur. Chomiczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff
 

Zapomniałeś dopisać, że masz zęby jak wampir albo szczur. Chomiczku!

No piękny  niestety nie jestem;/

Mam  ciało jak u trupa zmarłego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasłuchana.

Na każdego potworka:) znajdzie się amatorka:) umów się na randkę, to i krążenie się poprawi... Pewnie rumieńce będziesz miał, jak ta lala.. 😉🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff
 

Na każdego potworka:) znajdzie się amatorka:) umów się na randkę, to i krążenie się poprawi... Pewnie rumieńce będziesz miał, jak ta lala.. 😉🙂

Piękna I bestia???? 💔🧟‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frankenstein
 

Piękna I bestia???? 💔🧟‍♂️

ALE mi smutno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff

Czy ktoś mnie w ogóle kocha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff

💔😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogranicze

Tak jesteś w dobrych rękach, Bóg cię kocha to jedyny wierny przyjaciel każdego ko go się nie wypiera. Jest i będzie z tobą taka miłość po grób. 😀👯‍♂️👯‍♂️👯‍♂️👯‍♂️👯‍♂️👯‍♂️👯‍♂️😘Masz buziaka od wirtuala😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff The killer
 

Tak jesteś w dobrych rękach, Bóg cię kocha to jedyny wierny przyjaciel każdego ko go się nie wypiera. Jest i będzie z tobą taka miłość po grób. 😀👯‍♂️👯‍♂️👯‍♂️👯‍♂️👯‍♂️👯‍♂️👯‍♂️😘Masz buziaka od wirtuala😀

Nie przeszkadza Ci moja upiorna gęba? ;/ 🖤🗡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff

😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff

😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff

Dziś  cały dzień leżałem w łóżku  💔😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahaha

bezrobotna  myśli że jest śmieszna 😄 jestem przystojny i mnie podziwiają kobiety 100x ładniejsze od ciebie ...ko :D:D:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff

;( 

Mam biegunkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff
 

bezrobotna  myśli że jest śmieszna 😄 jestem przystojny i mnie podziwiają kobiety 100x ładniejsze od ciebie ...ko :D:D:D 

Ja  chłopak haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×