Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Rozmowy o związkach

Polecane posty

Gość Gość

Witam. Podczas kłótni facet mi powiedział że wszyscy mu odradzają związek ze mną. To zapytałam kto może wiedzieć jak wygląda nasz związek, przecież na codzień nikt nie widzi jak to wyglada bo przy jego znajomych i rodzinie staram się nie okazywać negatywnych emocji jakby się takie pojawiły, nawet jak coś nie gra zostawiam to do wyjaśnienia tylko między nami. Natomiast facet powiedział że o naszym związku rozmawia z kolegami których ja nawet nie znam i że swoją była której też na oczy nie widziałam. I z pewną osobą z jego rodziny która według mnie też nie powinna się wtrącać w związek a podobno daje mu rady, bo twierdzę że to sprawa tylko dwojga ludzi. Nie potrafię tego przetrwać ze obcy ludzie mają dawać komuś rady na temat mojej osoby skoro tak naprawdę żadna z nich mnie nie zna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia

Twoj facet ma chyba bardzo duze watpliwosci co do waszego zwiazku jak sie az tylu osob radzi. To glownie z toba powinien o tym rozmawiac jesli mu cos nie odpowiada a nie z osobami ktore ciebie w ogole nie znaja. Jak dlugo jestescie juz razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdy są wątpliwości człowiek radzi się wielu, to że ciebie nie znają, nie znaczy, że nie mogą pomóc, zachowania ludzi są schematyczne i jak sądzę twoje tez do  jakiegoś schematu można dopasować. Pytanie o zdanie innych świadczy o jego poważnym podejściu do związku i o braku miłości z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×