Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zywy nie jestem

oszukała mnie ;( nienawidze kobiet od tego momentu

Polecane posty

Gość zywy nie jestem

jakies 6 lat temu pewna kolezanka mnie poderwala, bo tak to mozna nazwac. mnie za specjalnie ona nie krecila, ale lubilem ja wiec sie z nia zaczalem spotykac tak czysto kolezensko, bardzo szybko trafilismy do lozka-gdzie to ona zaaranzowała ten moment, sama mi weszla do wyra, kochalismy sie ze soba bez zobowiazan pol roku po czym powiedziala ze chce zwiazek-na co przystalem

przez 2 lata mowila ze mnie kocha, ze jestem ten jedyny itp (w miedzy czasie mnie juz 2x zdradzila) po tych 2 latach bylem juz w niej tak zakochany ze nie widzialem zycia poza nia, ona z kolei miala mnie coraz bardziej w doopie, zdradzala mnie na lewo i prawo, traktowala jak smiecia a ja nie potrafilem jej rzucic i robilem wszystko by byla ze mna, w koncu po 5 latach zwiazku otwarcie mi nawet pokazala filmik jak roocha ja inny.. po to aby miec w koncu mega pretekst zeby ze mna zerwac, od tamtej chwili minely  4 lata, a ja wciaz sam-ona z tego co wiem miala juz 3 zwiazki przez ten czas heh zalosne.. ku.rwa zycie nie niesprawiedliwe, takie kuoorwy zawsze wyjda na swoje, bo maja ciagle nowego, moga robic co chca, a ja juz nigdy nie bede mial nikogo na pewno, to niemozliwe abym w wieku 40 lat kogos poznal skoro wszyscy dawno zajeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojaJa

Nie łam sie.nie jesteś sam.moj były jednocześnie ojciec mojej córeczki też ma inną.nowe auto i mieszkanie.Ja zostałam bez większych możliwości.Ach życie nie sprawiedliwie ...prawda 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłamstwem można się upić. Wytrzezwieć trzeba samemu.Przerabiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×