Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shaq

Niepracujące matki, przez Was i Wasze 500+ na bombelki drożyzna w sklepach.

Polecane posty

Gość kicia

Matki pracujące i mające dzieci też mają 500+ 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10.II - imieniny: Tomiła i Tomisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

10.II - imieniny: 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Apollo, Apollon, Elwir, Elwira, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Michał, Scholastyka, Sotera, Trojan, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że 500+ powinni dostawać tylko rodzice pracujący w formie pieniądza, natomiast nie pracujący powinni powinni dostawać połowę mniej - 250zl i to w bonach na żywność i skończyło by się grażynowanie i januszowanie! Znam wiele młodych dziewczyn, które siedzą w domu bo dostają 1000+ na 2 dzieci i czego im więcej trzeba ? Mąż pracuje, obiady im teściowa gotuje, a one sobie bytują i na czarno dorabiają, bezczelnie się szczycąc pieniążkami z państwa.  Niby nic ale pewnie takich ludzi jest więcej, co biorą i nie pracują bo po co.... były by bony i mniejsza sumka za siedzenie w domu to inaczej by śpiewali.

Jeśli chodzi o podwyżki to ja nie zauważyłam takich 🙂 kupuje to samo i tyle samo płacę co w 2019, a że warzywa i owoce są droższe zima, no cóż... tak i mamy klimat, nic tu nie rośnie w zimie na polu więc co za problem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj autorko widzę że kompletnie nie znasz się na rynku, nie oglądasz programów publicystycznych i nie słuchasz wypowiedzi ekonomistów i specjalistów😆 Wszystko poszło w górę dlatego że prąd podrożał a tym samym wszystkie towary i usługi, nawet opozycja powiedziała że 500 plus nie ma wpływu na podniesienie cen. A ograniczone umysłowo kobyłki dalej swoje 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uważam, że 500+ powinni dostawać tylko rodzice pracujący w formie pieniądza, natomiast nie pracujący powinni powinni dostawać połowę mniej - 250zl i to w bonach na żywność i skończyło by się grażynowanie i januszowanie! Znam wiele młodych dziewczyn, które siedzą w domu bo dostają 1000+ na 2 dzieci i czego im więcej trzeba ? Mąż pracuje, obiady im teściowa gotuje, a one sobie bytują i na czarno dorabiają, bezczelnie się szczycąc pieniążkami z państwa.  Niby nic ale pewnie takich ludzi jest więcej, co biorą i nie pracują bo po co.... 

aż tak boli cię to i zżera cię  zazdrość że kobiety poświęcają się dzieciom i siedzą z nimi w domu? Co cię to obchodzi?Jak wspomnę dzieciństwo to płakać mi się chce, bo rodzice pracowali a ja z bratem po przedszkolu i po szkole musieliśmy spędzać czas u babci i czekać aż rodzice nas odbiorą😣 wiele bym dała żeby moja mama siedziała z nami w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×