Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Gdzie się podział temat o tym że zbanowali resa?

Polecane posty

Gość Gość
 

Wcześniej pisałeś, bo miałeś wifi w celi, ale za te groźby karalne zmienili hasło i żona Ci na widzeniu przynosi internet na kartę 

Naprawdę w to wierzysz, czy tak sobie bredzisz jak to głupia baba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Naprawdę w to wierzysz, czy tak sobie bredzisz jak to głupia baba?

Jestem dobrej myśli, że kiedyś w końcu trafisz na kompetentnego lekarza, który z sukcesem dobierze Ci leki. Ale to już pewnie po odbyciu kary pozbawienia wolności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Mogą Ci dac i bana na konto i bana na ip, widocznie porządnie przegiałeś, że dali Ci obydwa 😆

Naprawdę w to wierzysz, czy tak sobie bredzisz, jak to głupia baba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jestem dobrej myśli, że kiedyś w końcu trafisz na kompetentnego lekarza, który z sukcesem dobierze Ci leki. Ale to już pewnie po odbyciu kary pozbawienia wolności 

Naprawdę wierzysz w to co piszesz, czy tak sobie bredzisz, jak to głupia baba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Jeżeli ban jest na IP, to dlaczego pisząc z innego urządzenia, nie może się zalogować jako Rescator. Potrafisz to wyjaśnić, czy piszesz o czymś, o czym nie masz pojęcia, jak to zwykle baba 😛.

a dlaczego piszesz o sobie ciągle w osobie 3? Boisz się, że jak się otwarcie przyznasz że jesteś Rescator555 to i to IP ci zbanuja? Czy po prostu masz coś nie tak z głową 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaprawdę powiadam wam, że życiowe osiągnięcie resa czyli zbanowanie resiurka dziś właśnie legło w gruzach. Rewolucja zjadła swój ogon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

a dlaczego piszesz o sobie ciągle w osobie 3? Boisz się, że jak się otwarcie przyznasz że jesteś Rescator555 to i to IP ci zbanuja? Czy po prostu masz coś nie tak z głową 🤔

Może najpierw ty odpowiesz na pytania, a później ja na twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Naprawdę wierzysz w to co piszesz, czy tak sobie bredzisz, jak to głupia baba?

Zawsze się tak jąkasz w sytuacjach stresowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Zaprawdę powiadam wam, że życiowe osiągnięcie resa czyli zbanowanie resiurka dziś właśnie legło w gruzach. Rewolucja zjadła swój ogon. 

Zaprawdę powiadam wam, że życiowe osiągnięcie Resiurka paru innych głupich bab i głupiego męża Resiurka, czyli próba maślanka policji na Rescatora, legło w gruzach już na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Może najpierw ty odpowiesz na pytania, a później ja na twoje?

Ja już odpowiedzialam na twoje. Więc jak? Nierówno pod sufitem czy jednak trzesiesz kalesonami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Zawsze się tak jąkasz w sytuacjach stresowych?

To nie jest jakanie, tylko próba uzyskania odpowiedź od głupiej baby. Jak widać odpowiedzieć nie potrafisz. Wiec ostatnie pytanie: twardy asfalt. Też nie czekam na odpowiedź. A teraz wypier...🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Zaprawdę powiadam wam, że życiowe osiągnięcie Resiurka paru innych głupich bab i głupiego męża Resiurka, czyli próba maślanka policji na Rescatora, legło w gruzach już na początku.

😂😂😂 zapanuj nad autokorektą. Zapisz się na jakiś kurs obsługi smartfonów dla seniorów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

To nie jest jakanie, tylko próba uzyskania odpowiedź od głupiej baby. Jak widać odpowiedzieć nie potrafisz. Wiec ostatnie pytanie: twardy asfalt. Też nie czekam na odpowiedź. A teraz wypier...🖕

Ooo, słodziak z ciebie, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia bez konta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja już odpowiedzialam na twoje. Więc jak? Nierówno pod sufitem czy jednak trzesiesz kalesonami

Goowno, nie odpowiedziałaś. W chowanego to baw się ze swoim bzykantem, mi szkoda czasu na bezsensowne przekomarzanie z durna baba. Więc spier... 🖕.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hehe  zabawne są te teksty resa hehe "maślanka " wymiata hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 
 

Ooo, słodziak z ciebie, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia bez konta 

 

 

 

😂😂😂 zapanuj nad autokorektą. Zapisz się na jakiś kurs obsługi smartfonów dla seniorów 

🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Goowno, nie odpowiedziałaś. W chowanego to baw się ze swoim bzykantem, mi szkoda czasu na bezsensowne przekomarzanie z durna baba. Więc spier... 🖕.

Haha, ale Ci się zagotowało pod tupecikiem. Uważaj, bo zamiast policji przyjedzie straż pożarna 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

mi szkoda czasu na bezsensowne przekomarzanie z durna baba

🤣🤣🤣🤣

Dowcip ci się wyostrzyl Res odkąd nie masz konta. 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Hehe  zabawne są te teksty resa hehe "maślanka " wymiata hehe 

🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Hehe  zabawne są te teksty resa hehe "maślanka " wymiata hehe 

No nie? Fajnie jak nie może ich edytować. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Haha, ale Ci się zagotowało pod tupecikiem. Uważaj, bo zamiast policji przyjedzie straż pożarna 😂

🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No nie? Fajnie jak nie może ich edytować. 😁

🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

🤣🤣🤣🤣

Dowcip ci się wyostrzyl Res odkąd nie masz konta. 🤣🤣🤣🤣

🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

🖕

Nie smuć się tak, tylko się z tobą droczymy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hehe loooo matko juz dawno się tak nie  ubawilam hehe Jak on ten  statek prowadzi jak nie może zapanować nad tel hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie smuć się tak, tylko się z tobą droczymy. 

 

 

Hehe loooo matko juz dawno się tak nie  ubawilam hehe Jak on ten  statek prowadzi jak nie może zapanować nad tel hehe 

🖕🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Hehe loooo matko juz dawno się tak nie  ubawilam hehe Jak on ten  statek prowadzi jak nie może zapanować nad tel hehe 

Wierzysz w to, że on prowadzi jakiś statek 😏?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draża z biedronki
 

Goowno, nie odpowiedziałaś. W chowanego to baw się ze swoim bzykantem, mi szkoda czasu na bezsensowne przekomarzanie z durna baba. Więc spier... 🖕.

Mówiłam ci,żebyś z tą kobietą nie gadał.Pisałeś,że trzeba głupich ludzi tepic.A ja pisałam,żebyś zignorował.Bo mądry zniża się do poziomu głupiego.Więc odpuść i pisz na dane tematy.A z głupim nie dyskutuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Hehe loooo matko juz dawno się tak nie  ubawilam hehe Jak on ten  statek prowadzi jak nie może zapanować nad tel hehe 

Akurat statek, jego jedyny kontakt z wodą następuje jak mu stara każe pozmywać gary 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Mówiłam ci,żebyś z tą kobietą nie gadał.Pisałeś,że trzeba głupich ludzi tepic.A ja pisałam,żebyś zignorował.Bo mądry zniża się do poziomu głupiego.Więc odpuść i pisz na dane tematy.A z głupim nie dyskutuj.

😂😂😂 przełom w leczeniu depresji: wystarczy wejść na kafe i czytać jak res pisze sam ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×