Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co was podnieca w facetach

Polecane posty

 

Czyli bez bicia, zadawania cierpienia tylko jakies ostre słowa?

W pewnym stopniu dopuszczam zadawanie fizycznego cierpienia, ale nie chce się o tym rozpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Szyc 37

Ja nie mam żadnych z tych cech ale to nie ważne bo wszystkim steruje Bóg więc jeżeli taka będzie Jego wola to spodobam się dziewczynie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek
 

W pewnym stopniu dopuszczam zadawanie fizycznego cierpienia, ale nie chce się o tym rozpisywać.

Rozumiem a gdybym założył tutaj konto to miałabyś ochote popisać ze mną o swoich fantazjach? Ja się bardzo interesuje kobiecą dominacją i chciałbym poznać kobietę przed którą mógłbym się otworzyć. Jeśli nie to oczywiście uszanuję 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Rozumiem a gdybym założył tutaj konto to miałabyś ochote popisać ze mną o swoich fantazjach? Ja się bardzo interesuje kobiecą dominacją i chciałbym poznać kobietę przed którą mógłbym się otworzyć. Jeśli nie to oczywiście uszanuję 😊

Jeśli masz na myśli pisanie na komunikatorze to od razu mówię nie, ponieważ odrzucam takie zaproszenia. Założyłam sobie, że będę pisać tylko na forum. Owszem można mnie o coś spytać prywatnie, ale od razu mówię, że tylko na niektóre odpowiadam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek
 

Jeśli masz na myśli pisanie na komunikatorze to od razu mówię nie, ponieważ odrzucam takie zaproszenia. Założyłam sobie, że będę pisać tylko na forum. Owszem można mnie o coś spytać prywatnie, ale od razu mówię, że tylko na niektóre odpowiadam 😉

Myślałem tylko o pisaniu prywatnie na kafe 🙂 Moglibyśmy kulturalnie porozmawiać o naszych fantazjach związanych z femdom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Jeśli masz na myśli pisanie na komunikatorze to od razu mówię nie, ponieważ odrzucam takie zaproszenia. Założyłam sobie, że będę pisać tylko na forum. Owszem można mnie o coś spytać prywatnie, ale od razu mówię, że tylko na niektóre odpowiadam 😉

Haha..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślałem tylko o pisaniu prywatnie na kafe 🙂 Moglibyśmy kulturalnie porozmawiać o naszych fantazjach związanych z femdom

Powyżej już odpowiedziałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Haha..

 

Co w tym śmiesznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

A potem płacz, że są bite po pyskach przez sebixów😂

 

A czy ktoś tu napisał cokolwiek o nadużywaniu siły fizycznej czy biciu, deb.ilu? Kolejna prawicza peezda, która nie odróżnia pewności siebie/odwagi/asertywności/dominacji w łóżku od bycia chamem czy agresorem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek
 

Powyżej już odpowiedziałam 🙂

Ok to zaryzykuje z innym głupim pytaniem...chciałabyś sprzedać swoje używane znoszone skarpetki? Cena do ustalenia, jestem w stanie przepłacić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ok to zaryzykuje z innym głupim pytaniem...chciałabyś sprzedać swoje używane znoszone skarpetki? Cena do ustalenia, jestem w stanie przepłacić 😉

Nie ma takiej opcji 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek
 

Nie ma takiej opcji 😛

 

Rozumiem. Wiem że nie zasluguje na skarpety takiej kobiety. Dziękuje za odpowiedzi i miłego wieczoru 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Rozumiem. Wiem że nie zasluguje na skarpety takiej kobiety. Dziękuje za odpowiedzi i miłego wieczoru 🙂

😏👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Rozumiem. Wiem że nie zasluguje na skarpety takiej kobiety. Dziękuje za odpowiedzi i miłego wieczoru 🙂

Ty tak serio? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm

Pewność siebie i odwaga jak również inteligencja, siła i pasje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×