Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudia_501

Faceci którzy mówią że kobiety mają najlepiej niech zmienią płeć

Polecane posty

Gość Klaudia_501

Faceci którzy mówią że kobiety mają najlepiej niech sobie zmienią płeć.Chociaż i tak nie przeżyją bolesnych okresów ani porodów.Ale może wam partner wpychać kutanga w du   psko.Tyle nalega o anal i dziwi się że kobiety tego nie lubią zmieniając płeć będą mogli się poczuć jak to jest mieć coś grubego w odbycie.Będziecie mieć partnerów do seksu do wyboru i do koloru.Jazda.Chcę to zobaczeć jak po roku chwalicie życie kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociołzła

Ktoś z sensem pisze. Dodaj zachodzenie w ciążę, opinie puszczalskiej bo nie jest pierwszym, bo za pierwszym razem nie krwawiła, niższe zarobki, odrzucanie przy rozmowach o pracę bo stara, brzydka, bo ma lub może mieć, wytykanie że stara panna, że gruba, że ma siwe włosy lub odrost, że stare i złe ciuchy, że to jej sprawa jak nie zajść w ciążę, gwałty bo sama się prosiła. Niech się zamienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nikt nie zmieni płci bez stwierdzono transseksualizm więc nie płeć bzdur. To procedura tylko dla osób transseksualnych a nie jakichś idiootow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociołzła

* ma lub może mieć bachory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6ty wymiar
 

Faceci którzy mówią że kobiety mają najlepiej niech sobie zmienią płeć.Chociaż i tak nie przeżyją bolesnych okresów ani porodów.Ale może wam partner wpychać kutanga w du   psko.Tyle nalega o anal i dziwi się że kobiety tego nie lubią zmieniając płeć będą mogli się poczuć jak to jest mieć coś grubego w odbycie.Będziecie mieć partnerów do seksu do wyboru i do koloru.Jazda.Chcę to zobaczeć jak po roku chwalicie życie kobiet.

Chyba deb!le chcą być kobietami, to najgorsze co może być, bycie babą. Babą zostaje się za kare za grzechy z poprzednich wcieleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Chyba deb!le chcą być kobietami, to najgorsze co może być, bycie babą. Babą zostaje się za kare za grzechy z poprzednich wcieleń.

Hehe, czyli muszę grzeszyć bo kocham być babą i bym się z mężem nie zamieniła na rolę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harnaś

Ja tam współczuję kobietom. Nie chciałbym absolutnie nią być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harnaś
 

Hehe, czyli muszę grzeszyć bo kocham być babą i bym się z mężem nie zamieniła na rolę. 

A co w tym takiego fajnego? Czy gdyby nie mąż dalej byłabyś taka zadowolona z tego że jesteś kobietą? Podejrzewam że mąż pracuje a ty w domu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co jest najgorsze w byciu kobietą? świadomość że traktują cię jak mięso, przedmiot 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

co jest najgorsze w byciu kobietą? świadomość że traktują cię jak mięso, przedmiot 

Mieszkasz w muzułmańskim państwie? Bo w Polsce i wszędzie w Europie kobiety są traktowane normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Mieszkasz w muzułmańskim państwie?

Piszę o tym co widzę

 

Bo w Polsce i wszędzie w Europie kobiety są traktowane normalnie.

Czyżby? W sumie nie wiem co jest gorsze... Mężczyzną częściej kieruje instynkt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Hehe, czyli muszę grzeszyć bo kocham być babą i bym się z mężem nie zamieniła na rolę. 

Plec ma się w mózgu. Dlatego ty kochasz a ktoś inny nienawidzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregergerg

kobiety maja o wiele latwiej i lepiej bo nigdy nie narzekaja na samotnosc i na brak seksu

z kolei wiekszosc facetow zyje w celibacie i samotnosci bo zadne nie chce mu dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
 

kobiety maja o wiele latwiej i lepiej bo nigdy nie narzekaja na samotnosc i na brak seksu

z kolei wiekszosc facetow zyje w celibacie i samotnosci bo zadne nie chce mu dac

De bil!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię mężczyzn
 

kobiety maja o wiele latwiej i lepiej bo nigdy nie narzekaja na samotnosc i na brak seksu

z kolei wiekszosc facetow zyje w celibacie i samotnosci bo zadne nie chce mu dac

A prostytutki? Przecież to dla Was, zawsze jest wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Łatwiej mają tylko te kobiety które znają i akceptują męskie spojrzenie na świat. Wtedy taka kobieta ma życie jak marzenie. Problem w tym że kultura wmawia im co innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

A prostytutki? Przecież to dla Was, zawsze jest wyjście.

No nie zawsze. Prostytutka da nam seks, ale nie da nam miłości. Seks bez uczuć jest do niczego, a jeśli jeszcze trzeba za niego płacić, to już w ogóle. My chcemy być kochani, ale nie będąc przystojni, nie mamy na to szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co mówią że kobiety mają lżej nie prawda kobiety trzeba szanować i dbać bowiem kobiety to najwyższa istotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
 

Faceci którzy mówią że kobiety mają najlepiej niech sobie zmienią płeć.Chociaż i tak nie przeżyją bolesnych okresów ani porodów.Ale może wam partner wpychać kutanga w du   psko.Tyle nalega o anal i dziwi się że kobiety tego nie lubią zmieniając płeć będą mogli się poczuć jak to jest mieć coś grubego w odbycie.Będziecie mieć partnerów do seksu do wyboru i do koloru.Jazda.Chcę to zobaczeć jak po roku chwalicie życie kobiet.

 Nie dasz zbokowi w pupsko? Na siłę nie weźmie bo to gwałt i do pierdla ze zboczeńcem. Bolący okres i poród? Nigdy nie byłaś w jajka kopnięta, to jest dopiero ból 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
 

Też uważam że kobiety jednak mają gorzej więcej obowiązków i są traktowane jako te słabsze a facet pójdzie do pracy i strasznie zmęczony a kobiety przychodzą po pracy do domu i kolejna praca i nie narzekają że sobie nie poradzą

Trzeba było szukać partnera z którym razem sprzątacie, kto jest pierwszy z pracy ten gotuje. Idealny podział obowiązków jest możliwy! Nieco inna sprawa jak dama siedzi 8 godz. za biurkiem a facet te 8 godz. tyra fizycznie chodź i tu mozna znaleźć kompromis z poprawką że jego czeka jeszcze ciężka orka 😉 przed snem  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
 

Cienias jeszcze nie dostałeś porządnie po jajach

Od uległej psiny???????????  😄😄😄  😄   😄 Ty lubisz w pupsko? 😄  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

kobiety maja o wiele latwiej i lepiej bo nigdy nie narzekaja na samotnosc i na brak seksu

z kolei wiekszosc facetow zyje w celibacie i samotnosci bo zadne nie chce mu dac

owszem,ale zauważ że zazwyczaj i najczęściej to wam bzykanie z kims popadnie w głowie. A podobno to kobiety mają mentalność ku...y xD A wy jesteście o wiele większymi kur...rzami,niż wszystkie prostytutki w 1 burdelu razem wzięte. Kobietom nie w smak taki układ,nas nie interesuje co chwile ruc.hań.sko z kim popadnie,rozumiem,że masz ochotę się zarazić syfem? Umiałbyś spojrzeć sobie w lustro? Może i łatwiej nam znaleźć na seks,jednak nas to nie interesuje. Jednak znaleźć odpowiedniego,uczuciowego,dobrego mężczyznę(niestety,ty do takich nie należysz) jest o wiele,wiele trudniej. Co za ... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
 

To mógł sobie znaleźć pracę za biurkiem a nie narzekać ktoś mu broni tylko się nie chcę proste.Jaka niby orka przed snem bzdury 

 Szkoda że rozum ci nie podpowiada, co by było jakby wszyscy pracowali za biurkiem??? Wybacz, skąd mam wiedzieć dlaczego twój partner nie orze przed snem??? Domyslam się ale ci tego nie napisze 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zgadzam się. Kobiety mają gorzej, dlatego chodzę reguralnie do koleżanki dominy żeby poczuć chociaż cześć tego bólu co kobiety. Skoro one cierpią to ja też będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
 

Tak ciekawe czemu jak myślisz?Abz drugiej strony to akurat pisałam ogólnie o kobietach a nie o sobie czego twój rozum ci nie podpowiedział jeśli chodzi o mnie to ja i tak lubię robić wszystko sama i nie lubię jak mi ktoś przeszkadza 

 Co by było jakby wszystkich kobiet faceci siedzieli za biurkami?? Na drugą część odp. tak: nie wszystkie kobiety wolą się zadowalać same w ciszy i spokoju, zdecydowana większość woli to robić z mężczyznami 😘  Pozdrówka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
 

Że lubię robić wszystko sama chodziło mi raczej o normalne codziennie obowiązki a nie to co ty piszesz .

"Raczej".  Rozumiem 😉 coś w tym raczej jest 😄  Żyjąc w związku to co pisałem to też OBOWIĄZEK!  😉  i to ważny obowiązek!  Nie wykonasz "obowiązku" to sąsiad albo kolega z pracy go wykona za faceta 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyxyxyx

Kobiety mają gorzej, w Azji czy krajach arabskich prawie żaden mężczyzna nie zamienił by się z kobietami na płeć gdyby była taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

Jednak znaleźć odpowiedniego,uczuciowego,dobrego mężczyznę(niestety,ty do takich nie należysz) jest o wiele,wiele trudniej. Co za ... XD

Jest bardzo łatwo, jeśli nie patrzysz na wygląd. No ale wy tych uczuciowych, kochających mężczyzn odrzucacie kosztem roochaczy.

 

owszem,ale zauważ że zazwyczaj i najczęściej to wam bzykanie z kims popadnie w głowie. A podobno to kobiety mają mentalność ku...y xD A wy jesteście o wiele większymi kur...rzami,niż wszystkie prostytutki w 1 burdelu razem wzięte. Kobietom nie w smak taki układ,nas nie interesuje co chwile ruc.hań.sko z kim popadnie

Stek bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

Kobiety mają gorzej, w Azji czy krajach arabskich prawie żaden mężczyzna nie zamienił by się z kobietami na płeć gdyby była taka możliwość.

Ale jesteśmy w Europie, a nie w krajach arabskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×