Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XxFaworkowaxX

Jak zacząć?

Polecane posty

Nie dawno doszła mnie refleksja, abym zaczęła trenować boks, jednakże moi rodzice się nie zgadzają, twierdzą, że jestem za młoda i że boks nie jest da dziewczyn, ponadto stan pieniężny nie pozwala na zakup sprzętu do ćwiczeń, od czego zacząć? Jestem taką chudzinką, ponieważ mierzę ok. 152cm i ważę 40kg. Mam 12 lat (rocznikowo 13) ostatnio dużo słucham motywujących piosenek, oglądam fame mma itp. Mam problem ze zrobieniem pompki więc nie wiem co mam poradzić. Codziennie staram się chociaż przyłożyć się do ćwiczeń ( deski itp.) lecz nie wiem czy to pomoże:( Proszę o odpowiedź, dziękuję za przeczytanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mogę ci pomoc!!! Mówiłaś ze nie jesteś w stanie zrobić pompki. Ja to nawet rozumiem. Ponieważ nasza budowa jest taka, ze żeby być silny trzeba być mocno rozciągniętym (oczywiście tak jest w przypadku dziewczyn). Wiec się nie martw ze nie robisz na razie pompek i wstrzymaj się z boksem na razie. Na początek zacznij się rozciągać. Największa uwagę zwracaj na stopy, plecy i brzuch. Jak się dobrze rozciągniesz zacznij ćwiczyć siłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×