Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama___

Co na menu na roczek

Polecane posty

Gość Mama___

Cześć.

Niedługo obchodzimy roczek naszego dziecka i nie wiem, co przygotować do jedzenia. O ile z ciastami nie mam żadnego problemu to zawsze z czym konkretniejszym mam.

Będzie łącznie 12 osób dorosłych. Chciałabym przygotować wszystko dzień wcześniej, tak, by najlepiej około godziny przed spotkaniem wstawić coś do podgrzania, smażenia, pieczenia. Ewentualnie obrac ziemniaki, ugotować. Ale nie żeby brudzić w kuchni na maxa i robić wszystko od podstaw. Chcę też trochę w ten dzień poswietowac a nie od rana stać w kuchni. 🙂

i pytanie. Czy da się to tak zorganizowac?

Raczej chciałabym, by każdy się najadł, czyli obiad na początek.

tylko co podać i ile, by nie zabrakło. By było też proste w przygotowaniu;) z góry dzieki

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dzień wcześniej: robisz winegret w słoiczku, przygotowujesz zupę, marynujesz mięso. Na przystawkę możesz zrobić tymbaliki rybne czy np. roladki z łososiem i szpinakiem. W dniu przyjęcia wstawiasz do pieczenia na 2 dużych blachach mięso, obok pokrojone warzywa (nie tylko ziemniaki, możesz dać dynię, marchewkę, pasternak, etc.). Robi się samo. Tuż przed wsypujesz do miski mieszanki sałat, polewasz winegretem, podajesz do dania głównego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×