Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ccccc

Praca rossmann cz 15

Polecane posty

Uuu w tym roku chyba coś obroty w firmie nie bardzo. Szukanie oszczędności wszędzie, nawet czekoladek nie przysłali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uuu w tym roku chyba coś obroty w firmie nie bardzo. Szukanie oszczędności wszędzie, nawet czekoladek nie przysłali 

Nam przyslali to do Was tez dojdą.Nie panikuj🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny powiedzcie mi jak wygląda sprawa z l4 ciążowym? Po 33 dniach płaci nam dalej firma czy zus bo nie wiem na co mam się przygotować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Firma bo jest dużą firmą a ściąga za Ciebie pieniążki z zus...

Czyli normalnie 10 będę dostawać pieniążki na konto? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie w sprawie strony Rossmanna gdzie można składać e- wnioski.  Może ktoś podać adres tej strony. Dziękuję z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej mam pytanie w sprawie strony Rossmanna gdzie można składać e- wnioski.  Może ktoś podać adres tej strony. Dziękuję z góry.

Też mam takie samo pytanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z wykorzystywaniem punktów na aplikacji w tym roku? Jestem na długim zwolnieniu i zespół jest na mnie obrażony że nie pracuje teraz i nikt nie odpisał mi na moje pytanie. Akurat pracuje w okropnym zespole. Mam jednak nadzieję że one nie będą nigdy tak chorować, życzę im zdrowia. Możecie mi powiedzieć jak to wygląda? Obniża się kwota paragonu po okazaniu kodu aplikacji? Nie mam w aplikacji informacji ile środków uzbierałam. Dziękuję jeśli jest tu ktoś przychylny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzę do Rossmana już od dawna, bo strasznie wkurzały mnie te pytania przy kasie (ma pani aplikacje? Zapakować? To wszystko? A może jeszcze to w promocji?). Omijam ten sklep z daleka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×