Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dominika

Jajnik

Polecane posty

Gość Dominika

Dzień dobry, pisze tutaj bo chciałabym opisać swoje obawy oraz licze na odpowiedzi :)) jestem młoda dziewczyna w wieku 20 lat, pare miesięcy temu zdiagnozowano u mnie dosyć duża  torbiel jajnika co w efekcie doprowadziło do operacji oraz do usunięcia części tego jajnika. Ostatnio na wizycie kontrolnej pan doktor powiedział ze jajnik ten nie ma wyraźnej struktury pęcherzykowej i prawdopodobnie nie pracuje. Czy w takim wypadku mogą być problemy z zajściem w przyszłości w ciąże oraz czy z racji tego ze jeden jajnik nie pracuje mam spodziewać się menopauzy wcześniej ?

zdaje sobie sprawę ze powinnam była o to zapytać na wizycie ale kompletnie wtedy wypadło mi to z głowy a kolejna wizytę mam za 4 miesiące także mam nadzieje ze odpowiedz może znajdzie się wcześniej .

z góry bardzo dziękuje oraz pozdrawiam 

pewnie jak długo nic z tego nie będzie wychodziło to będziesz stymulowała ten jeden jajnik, ale jeden również wystarczy, bo owulacja raz jest z jednego raz z  drugiego, po nam dwa 😜 możesz śledzić sobie jajeczkowanie, ja używałam testera owulacyjnego takiego co sprawdzał najważniejszy wskaźnik lh który zmienia się w cyklu i udało się, a miałam niedrożność jajowodów i liczne operacje 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować