Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominika

Jajnik

Polecane posty

Gość Dominika

Dzień dobry, pisze tutaj bo chciałabym opisać swoje obawy oraz licze na odpowiedzi :)) jestem młoda dziewczyna w wieku 20 lat, pare miesięcy temu zdiagnozowano u mnie dosyć duża  torbiel jajnika co w efekcie doprowadziło do operacji oraz do usunięcia części tego jajnika. Ostatnio na wizycie kontrolnej pan doktor powiedział ze jajnik ten nie ma wyraźnej struktury pęcherzykowej i prawdopodobnie nie pracuje. Czy w takim wypadku mogą być problemy z zajściem w przyszłości w ciąże oraz czy z racji tego ze jeden jajnik nie pracuje mam spodziewać się menopauzy wcześniej ?

zdaje sobie sprawę ze powinnam była o to zapytać na wizycie ale kompletnie wtedy wypadło mi to z głowy a kolejna wizytę mam za 4 miesiące także mam nadzieje ze odpowiedz może znajdzie się wcześniej .

z góry bardzo dziękuje oraz pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie jak długo nic z tego nie będzie wychodziło to będziesz stymulowała ten jeden jajnik, ale jeden również wystarczy, bo owulacja raz jest z jednego raz z  drugiego, po nam dwa 😜 możesz śledzić sobie jajeczkowanie, ja używałam testera owulacyjnego takiego co sprawdzał najważniejszy wskaźnik lh który zmienia się w cyklu i udało się, a miałam niedrożność jajowodów i liczne operacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×