Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SardynQ

Odkupię Luteine... Duphaston :)

Polecane posty

Dziewczyny pilnie potrzebuję odkupić Luteine 100mg dopochwową oraz Duphaston. Może któraś z was ma i już nie potrzebuje 🙂

Proszę o wiadomość, choć najszybciej jestem w stanie skontaktować się przez Email 

kapkasandra88@wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że handel lekami w internecie jest karalny? Do lekarza idź to przepisze. A nie, pewnie nie masz wskazań i chcesz brać na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiesz, że handel lekami w internecie jest karalny? Do lekarza idź to przepisze. A nie, pewnie nie masz wskazań i chcesz brać na własną rękę.

Zanim się kogoś oceni, powinno się najpierw przemyśleć co się napisze. A do twojej wiadomości...Nie, nie biorę na własną rękę. Zostało mi 20szt. Jestem po kilku poronieniach i na podtrzymaniu ciąży, biorę wiele leków. Mieszkam za granicą, a mój polski ginekolog okazało się że będzie dopiero za miesiąc. Niestety tutaj do 12 tc nie uznaje się podtrzymywania ciąży, natura ma zrobić swoje. Ja niestety mam kilka mutacji genetycznych+niski progesteron, a oni mają to gdzieś. 

I co łyso? 

Zresztą ja nie sprzedaje, tylko chce odkupić. Proszę zwrócić uwagę na inne posty, gdzie masowo handel kwitnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiesz, że handel lekami w internecie jest karalny?

 

 

Zresztą ja nie sprzedaje, tylko chce odkupić. Proszę zwrócić uwagę na inne posty, gdzie masowo handel kwitnie.

ha ha.. , jednak myślę ze to jest jednak selekcja naturalna :x 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×