Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fifkaba

Kinga rusin nie poznała adele bo ta schudła

Polecane posty

Rusin wbiła na impreze po oscarach i dodała zdjęcie na instagram z Adele i napisała,że nie poznała jej bo jest teraz szczupła jak przecinek i dopiero Adele powiedziała kim jest to ją rozpoznała 😂 Napisać coś takiego... 🤣

 

Z  Adele gadały o szpilkach rusinowej,Jay Z uczył ją tańczyć,Beyonce zazdrosciła garnituru,tańczyła z DiCaprio, Bradley Cooper otoczony dziewczynami uśmiechał się właśnie do niej,Charlize zaproponowała jej kawałek pizzy

 

Czytając opowieść rusinowej można odnieść że to ona była główną gwiazdą tej imprezki 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tym ostatnim zdaniem mocno się nie zgodzę. Jest zachwycona, bo spotkała prawdziwe gwiazdy i pochwaliła się tym. Myślę, że wiele z nas, by się tym podobnie ekscytowało. 😉 Ja zazdroszczę i fajnie, że miała taką możliwość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No z tym ostatnim zdaniem mocno się nie zgodzę. Jest zachwycona, bo spotkała prawdziwe gwiazdy i pochwaliła się tym. Myślę, że wiele z nas, by się tym podobnie ekscytowało. 😉 Ja zazdroszczę i fajnie, że miała taką możliwość. 

Ja w to nie wierzę ;D Akurat Bradley nie ma co robić i wśród tych wszystkich ludzi gapić się na jakąś nikomu nieznaną babkę..pewnie miał się z kim oglądać tam 😄 I akurat wszyscy wokół niej skaczą 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja w to nie wierzę ;D Akurat Bradley nie ma co robić i wśród tych wszystkich ludzi gapić się na jakąś nikomu nieznaną babkę..pewnie miał się z kim oglądać tam 😄 I akurat wszyscy wokół niej skaczą 😄

Może przesadziła z opisem i nie było aż tak przesadnie jak opisała, wystarczy, że się na nią spojrzał tak po prostu. Na Oscarach była jako gość, pewnie ktoś ją również wkręcił na imprezę u Beyonce i tyle w temacie. Raczej wiadomo, że osoby, które przychodzą na Oscary jednak kimś są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz płacze, bo HEJTY na nią spadły i każdy się śmieje, nawet ludzie z branży.  Nie wiem czego ona się spodziewała, że każdy będzie jej zazdrościć ? Czy co ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w ogóle jak ona taka anonimowa dla hollywood się tam dostała 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×