Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Patryk 23.

Poznam Panią z brzuszkiem.

Polecane posty

Witam, mam 23 lata, jestem normalnej postury mam 180 cm wzrostu, wyglądam zupełnie normalnie, jednak mam wielką ochotę na czuły seks z kobietą w ciąży. Chętnie poznal bym równie spragnioną Panią z potrzebami, jestem ze Śląska, mogą być też sąsiednie województwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

w większości przypadku te ciężarne, które mają ochotę na seks mają stałych partnerów i pewnie nie mają ochoty na seks z obcymi facetami - ale fakt zdarza się.

Wiem, ale może jednak poznam i może będzie z tego coś więcej niż tylko przyjemności 🙂 kto wie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to dziwne, coś więcej czyli chciałbyś się zakochać w kobiecie ciężarnej? Coś mi to nie pasuje, bo co będzie gdy potem urodzi nie twoje dziecko? Chyba jesteś nieszczery. Podobają ci się ciężarne i to jest fetysz ale potem nie za bardzo wierzę, że zajmiesz się ją i cudzym dzieckiem. Chyba, że jesteś bezpłodnym i  miałaby to być jakaś forma założenia rodziny i spełnienia się jako ojciec ale to już inna historia.

Tego nie wiesz, czym się kieruje i co mnie motywuje, ale i takiego scenariusza nie wykluczam, jestem samotnym człowiekiem i bardzo mi to doskwiera. Więc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

sugerujesz, że jesteś desperatem. Nie stać cię na "normalną" kobietę to szukasz takiej, która jest w ciężkiej sytuacji a może się na Ciebie skusi. Może i powstanie z tego dobra relacja ale moim zdaniem to wątpliwe. Nie wiem czy bardziej oszukasz siebie czy ją ale taki związek nie ma chyba przyszłości. Niskie poczucie własnej wartości i obniżanie lotów to niedobra metoda. Raczej staraj się być kimś atrakcyjniejszym i szukaj normalnej kobiety a jak okaże się, że zakochasz się w niej a ona będzie skrzywdzoną przez innego ciężarną albo już urodzi i z dzieckiem to ok. Świadomie ją pokochasz ale nie będzie to związek na zasadzie "z łaski i dlatego, że jest w ciężkiej sytuacji i może na takiego palanta jak ja się skusi"

Widzę lubisz pisać historie swoim pryzmatem ale proszę rób to do swojego pamiętniczka a nie tutaj 🙂 bo twoje mądrosci życiowe wyczytane w internecie nie są mi potrzebne 🙂 

Tu pisze w ciężkiej sytuacji czy lubiącą dobry seks? 

Nie wiem skąd dopisujesz całą te historie która sobie nakreśliłeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

w większości przypadku te ciężarne, które mają ochotę na seks mają stałych partnerów i pewnie nie mają ochoty na seks z obcymi facetami - ale fakt zdarza się.

są porzucone w ciąży, ale takim może nie ruhanie na myśli akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się wysławiasz Patryk 23. Pomimo młodego wieku czuć dojrzałość i ciepło. Dziewczyna będzie szczęściarą, xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Coś mi mówi, że po moim ostatnim seksie zacznie mi rosnąć brzuszek 🙂 Poszliśmy na całość 😛

Już zazdroszczę 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ładnie się wysławiasz Patryk 23. Pomimo młodego wieku czuć dojrzałość i ciepło. Dziewczyna będzie szczęściarą, xd.

Nie wiem czy uznać to za naigrywanie się, czy komplement, więc podejdę z dystansem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×