Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mary05

Zabawy w saunie

Polecane posty

Hej, czy jakaś pani,parka lubi się zabawiać w Termach Rzymskich na Śląsku?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasami czujemy taką potrzebę i robimy to. nagie ciała działają na wyobraźnię . zawsze po saunie kochamy się w domu. żona nie jest jeszcze gotowa na wspólne zabawy . na razie marzy o seksie w towarzystwie , potrzebne jest oczywiście odpowiednie towarzystwo.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie podniecają mnie mężczyźni we mnie tylko ew obok . pieszczę wyłącznie kobiety i przez nie chcę być pieszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część,

Pewnie że takie miejsca i nagość działają, pojawia się podniecenie. Jeszcze z żoną nie byliśmy ale zamierzamy się wybrać do term w czeladzi. Do saunarium chodzimy w Krakowie, jest ich kilka. Zdążyło nam się kiedyś pobawić i nawet moja zonka na mnie wskoczyła. Fajne wrażenia, nagie ciała damskie i męskie, działa to na każde z nas. 

A kiedy ktoś wybiera się do term w czeladzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro wieczorem idziemy saunować do term - pałac saturna   (a przynajmniej taki mamy zamiar)

czekamy na jakieś … wiadomości . samotnym panom dziękujemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jutro wieczorem idziemy saunować do term - pałac saturna   (a przynajmniej taki mamy zamiar)

czekamy na jakieś … wiadomości . samotnym panom dziękujemy. 

Niestety ale w tym terminie raczej ciężko. Myślę że któryś weekend wchodzi w grę. 

Tak, samotnym facetom stanowczo dziękujemy.

W ile osób się wybieracie zazwyczaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem na pieszczotki w saunie łatwiej trafić w godzinach porannych. Wieczorem  jest rzeczywiście trochę tłoczno , ale i tak kilka razy udalo się "być bliżej" z moją muzą (szczególnie w saunie parowej). Macie jakieś doświadczenia?? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja regularnie bawię się z moim w saunarium, polecam hotel Unitral w Mielnie, duży wybór i najlepiej rano do południa bo nie ma ludzi praktycznie... Ostatnio udało nam się ostrzej zabawić... 3 razy mnie zerznal... Ze spustem na twarz i cyce 😌😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabyś gdyby ktoś patrzył,  a może patrząc na wasze …. saunowanie  ktoś również (przy was) wykonałby spust 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z żoną często uprawialiśmy sex i zabawy oralne w saunie. Nakręca nas to mocno. Nie mieliśmy sytuacji żeby ktoś nas nakrył ani żeby ktoś oprócz nas byl w tej chwili w saunie choć jest to kusząca sprawa. Może żeby ktoś również się zabawiał po drugiej stronie. 

Kilka razy oralnie się zaspokajalismy będąc w dużym jacuzzi do którego może wejść nawet 10osob, każdy może się położyć wiec jest sporo miejsca. To bardzo podniecające jak ktoś jest obok a my robimy to co przyjemne. Wybieramy się wstępnie w przyszłym weekend do czeladzi.

Zdążyło mi się widzieć też kogoś w różnych sytuacjach.

A wy jakie mieliście sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nieeee o.O gdzie takie rzeczy się dziej o.O

W różnych miejscach:).

Chodzisz często są sauny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z obserwacji wiem  (również z własnych doświadczeń) że najostrzejsze numerki w saunach (nawet przy sporej frekwencji  ) rozgrywają się w jacuzzi . Jeżeli para jest coraz bliżej, a ruchy ich ramion wskazują że ich ręce nie próżnują , zaczynają patrzeć na siebie dłużej niż zwykle ,   delikatnie się całują, to znaczy że pod wodą dochodzi do "koncertu" na cztery ręce. Czasami artystka zmienia pozycje, siada swojemu partnerowi na  kolanach , szepcze mu do ucha coś miłego ….. to bardzo miły widok. Zazwyczaj (jeżeli jeszcze do niczego nie doszło) nastrój udziela się mojej żonie i po chwili czuję delikatny chwyt za jądra …..  Po chwili koncertują już dwie pary...

Melindo przypatruj się uważnie.

W TR warto czasami posiedzieć w solance . Mam miłe wspomnienia . 

     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×