Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna695

3 miesiace niemowlak biegunka

Polecane posty

Witam. Mam problem z 3 miesięczną córka. Od samego początku jest na mleku modyfikowanym bebiko 1. Od 5 dni po kazdym karmieniu córka wyproznia sie, jest bardzo dużo śluzu wręcz woda sama z grudkami zauważyłam że przy gazach również jest ślad na pieluszce.  Zachowuje się normalnie. Śmieje się, rozmawia. Przesypia cała noc, w dzień zjada co 2h od 90ml do 120ml. Byliśmy u lekarza przelozylismy szczepienie, nie ma gorączki, dziąsła wydają się ok tak jak by nic się nie działo. Pani doktor przepisała nam entarol córka ma podawane od 3 dni ale nie ma kompletnie poprawy. Proszę o pomoc bo już nie wiem co mam myśleć. A dzisiaj zauważyłam że dotyka sobie często prawego ucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stolec trochę jak u alergika. Może mleko trzeba zmienić na HA i zobaczyć czy bedzie poprawa? Albo na bebilon pepti. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad ząbkami. Zauważyłam teraz z boku dziaselek kwadracik aczklowiek nie wiem czy to może być że ząbek wychodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zastanawiam się jeszcze nad ząbkami. Zauważyłam teraz z boku na dziasle na gorze kwadracik aczklowiek nie wiem czy to może być że ząbek wychodzi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten śluz trochę nie pasuje. Obserwuj dalej. A czy kolor stolca tez sie zmienił?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie. Jest tak samo jak było wcześniej tylko te kupy są bardzo wodniste, nie raz nawet 10 razy z tego powodu mała ma zmianiana pieluszke.  Raz zrobi więcej raz znikome ślady. A najczęściej zaraz po jedzeniu. Minie 5-10min i już coś jest. Nie raz mam wrażenie że przy  prykaniu delikatnie się zmusza i znowu jest do przebrania . Już zachodze na głowę. Najgorsze że mamy szczepienie raz czekaliśmy 2 tyg z powodu przychodni i teraz znowu musieliśmy przełożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mojego syna podobnie zaczynała sie alergia. Z tym , ze stolce miały zapach trochę jakby fermentujacy. I były strzeliste. Mały nie robił tak normalnie tylko jakby nimi strzelal. Pozniej byl sluz , a pozniej niestety krew. Wtedy musieliśmy przejsc na nutramigen. Przy zabkach stolce tez były luźniejsze , ale dziecko bylo wyjatkowo niespokojne. Ręki z buzi nie wyjmowało. Próbowałbym na Twoim miejscu zmiany mleka na HA czy coś podobnego i obserwowala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak piszesz o tym zmuszaniu to jednak jest problem trawienny chyba. U 3 miesieczniaka 10 pieluch z kupka to dużo bardzooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona też wklada sobie rączki do buzi, wszystko co się tylko da, trze gryzaczkiem. Ale dziwi mnie to gdyby to była alergia dlaczego dopiero po 3msc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to że jak już zabrudzi  pieluszke to się śmieje. Albo jak pryknie. Nie placze wogole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami. Raz bądź dwa razy na dzień. Tylko tyle że ona jest bardzo energicznym dzieckiem jak się dośsie do butelki to nie raz zachowuje się jak by cały dzień nie jadła. Ma założony smoczek avent 3. Upoci się, aż zadyszki dostaje  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami. Raz bądź dwa razy na dzień. Tylko tyle że ona jest bardzo energicznym dzieckiem jak się dośsie do butelki to nie raz zachowuje się jak by cały dzień nie jadła. Ma założony smoczek avent 3. Upoci się, aż zadyszki dostaje . Oczywiście przybiera na wadze prawidłowo.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×