Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
martynaa29

Jubiler w Bydgoszczy

Polecane posty

Hej mamy wesele w lecie i akurat szukam miejsca gdzie kupię dobrej jakości obrączki. Znacie może takie miejsca w Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My z mężem obrączki kupowaliśmy u jubilersigma.pl nie pamiętam już na jakiej ulicy się znajduje, ale możesz na stronie znaleźć taką informację. Mają bardzo dobrej jakości obrączki i inne produkty ze złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

My z mężem obrączki kupowaliśmy u jubilersigma.pl nie pamiętam już na jakiej ulicy się znajduje, ale możesz na stronie znaleźć taką informację. Mają bardzo dobrej jakości obrączki i inne produkty ze złota

Dzięki za odpowiedź wybieramy się dzisiaj z przyszłym mężem do tego jubilera mam nadzieję, że w końcu kupimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też kojarzę tego jubilera Sigma  o ile dobrze pamiętam to rok temu mój mąż kupował tam kolczyki dla córki. Bardzo ładne zresztą, mają duży wybór i ceny dość konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do tematu ja również szukam jakiegoś dobrego jubilera na terenie Bydgoszczy. Widzę że jubilersigma posiada stronę internetową czyli mają możliwość dostawy biżuterii kurierem. Muszę podejść na czasie do nich stacjonarnie i zerknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki za namiary na Jubilera Sigma byłam w kilku w Bydgoszczy i jednak dopiero u tego jubilera udało mi się zamówić obrączki takie jakie chciałam. I to w miarę rozsądnej cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeszcze raz dzięki za namiary na Jubilera Sigma byłam w kilku w Bydgoszczy i jednak dopiero u tego jubilera udało mi się zamówić obrączki takie jakie chciałam. I to w miarę rozsądnej cenie .

Hej, ja tam kupiłam ostatnio sobie pierścionek i powiem, ze śliczne mają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie podoba się ten jubiler bo ma spory wybór czy to dla kogoś kto szuka obrączek czy zwykłego upominku. Kiedyś mi siostra powiedziała o Jubilerze Sigma i tak zostało, że głównie własnie tam kupuje 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×