Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niebieska_Panda

Jak przemówić jej do rozsądku?

Polecane posty

Wiem. Ten temat raczej tu nie pasuje ale jest tu was kobietek najwięcej więc zaryzykowałam. 

Mam 6 miesięczna córkę. Mieszkamy ja, córka i partner plus jego siostra i pies. 

Fajnie nam się wszystkim żyje ale właśnie. Tą siostra i pies. Kocham tego psa. Znam go od szczeniaka. Jednak wydaje mi się ze tą siostra nie za dobrze się nim opiekuje. Między innymi nie wychodzi z nim na spacery w ogóle. Mamy mały dom z ogródkiem i tylko wypuszcza tego psa na ten ogród. Czytałam o stresie psów i jak się to objawia o wszystko pasuje! Mówię jej że dlaczego z nim nie wychodzi to ona że jej się nie chce! Szkoda mi psa bo z 6 miesięcznym dzieckiem i dużym goldenem nie będę szła. On ciągnie więc nie podejmę się tego wyzwania. Oddać psa nie możemy bo to jej pies i to jest karalne. A zgłosić też nie możemy bo nikt nie zareaguje bo to nie jest bicie czy głodzenie (mieszkamy w Anglii) 

Jak przegadać jej do rozsądku? Myślałam o tym aby ją nastraszyć że jak nie zacznie dobrze się nim opiekować to nasze drogi się rozchodzą i koniec.. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować