Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sam15

Bezsensowne życie

Polecane posty

 

To co może mi Pani polecić jako kobieta . 

Może warto zrealizować plany, które do tej pory się odkładało. Marzenia, których się nie spełniło, wszystko to, co przyniesie radość i przyjemność. Proszę zajrzeć w głąb siebie i zastanowić się nad y, czego brakuje i czego potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może warto zrealizować plany, które do tej pory się odkładało. Marzenia, których się nie spełniło, wszystko to, co przyniesie radość i przyjemność. Proszę zajrzeć w głąb siebie i zastanowić się nad y, czego brakuje i czego potrzeba.

Żeby to było takie proste , to już dawno bym był szczęśliwy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Żeby to było takie proste , to już dawno bym był szczęśliwy 

Może jakaś książka o motywacji. Troszkę teorii na początek🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Poprostu boję się wyjść do ludzi 

 

 

Żeby to było takie proste , to już dawno bym był szczęśliwy 

Najpierw musisz podjąć decyzję,  czy faktycznie chcesz zmienić swoje życie. Uczciwie podejdź do sprawy, bo może na jakimś poziomie masz potrzebę użalania się nad sobą.

Jeśli chcesz popracować nad charakterem i coś zmienić to znajdź sobie kogoś, kto Ciebie będzie motywował. Polecam Ci faceta, który nazywa się Wim Hof lub kogoś z jego otoczenia. Gość motywuje tysiące mężczyzn i kobiet  na całym świecie. Jest sporo materiałów w necie.

Ale warunek jest jeden" TRZEBA CHCIEĆ. Nikt za Ciebie roboty nie zrobi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno.Odniosę się do tytułu tego topiku.

Chłopcze drogi, NIGDY nie nazywaj swojego życia bezsensownym. Nie mów tak, nie pisz tak a nawet tak nie myśl. Twoje życie jest wartościowe i ma sens przez sam tylko fakt, fundamentalny i niepodważalny, a mianowicie, że się urodziłeś. Urodziłeś się, jesteś i to jest najcenniejsze. Cała reszta to zbiór doświadczeń. Mnóstwo jest motywujących książek, a youtube jest pełen fajnych chłopaków i dziewczyn inspirujących takie osoby , jak Ty. Wystarczy jedynie zrobić jakiś ruch w tym kierunku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wim Hof może  jest zbyt ekstremalny, ale zobacz  np.Gracjana, który prowadzi kanał - Twoja nowa świadomość 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam wszystkim , ale w moim przypadku to za wiele już nie pomoże . Jak ktoś jest został nieudacznikiem życiowym to nim zostanie choć by nie wiem co 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gościu, hmm nie dość że pijak z Ciebie to nie szukasz nikogo, za Ciebie nikt nie poszuka. To nie jest easy, trzeba codziennie coś wertować, czy to bado czy cokolwiek. I weź nie pij, lub się tym nie chwal bo to zaniza Twoje walory przed kobietami bez nałogów, a chyba że też szukasz pijacej lambadziary. Na spokojnie, szukaj ogarnij umysł, w sumie to Ty jesteś ostro przemeczony udawaniem że zabijasz czas przez pracę, odpocznij nie tylko fizycznie. A konia można walić, oby nie 100x dziennie, a możesz go walić i do matki Boskiej tylko nie do dziecięcych fot bo to wiadomo pedoooo. Także pałce nic nie grozi, ale nie załamuj się jeszcze. Daj sobie czas i rób po kolei rzeczy a nie że wszystko albo nic. 

Edytowano przez Xdella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Xdella napisał:

Gościu, hmm nie dość że pijak z Ciebie to nie szukasz nikogo, za Ciebie nikt nie poszuka. To nie jest easy, trzeba codziennie coś wertować, czy to bado czy cokolwiek. I weź nie pij, lub się tym nie chwal bo to zaniza Twoje walory przed kobietami bez nałogów, a chyba że też szukasz pijacej lambadziary. Na spokojnie, szukaj ogarnij umysł, w sumie to Ty jesteś ostro przemeczony udawaniem że zabijasz czas przez pracę, odpocznij nie tylko fizycznie. A konia można walić, oby nie 100x dziennie, a możesz go walić i do matki Boskiej tylko nie do dziecięcych fot bo to wiadomo pedoooo. Także pałce nic nie grozi, ale nie załamuj się jeszcze. Daj sobie czas i rób po kolei rzeczy a nie że wszystko albo nic. 

Szukam mam konto na Badoo i Tinder ale jak przyjdzie co do czego to rozmowa się kończy po 5 wiadomościach.  w życiu też się nie boje  mówią na mnie niektórzy że Babiarz jestem, ale nic z tego nie wychodzi .  Z piciem to tylko jak mi się nudzi i nie mam co robić , albo przed snem 100gram i lulu   . Sorry ale "wale" tylko do kobiet dojrzałych ,dzieci mnie nie interesują a Matkę boską proszę zostawić w spokoju . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, jamuonmi napisał:

To raczej nadzieja. Trochę naiwna .:)

Nadzieja matką naiwnych 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Sam15 napisał:

Szukam mam konto na Badoo i Tinder ale jak przyjdzie co do czego to rozmowa się kończy po 5 wiadomościach.  w życiu też się nie boje  mówią na mnie niektórzy że Babiarz jestem, ale nic z tego nie wychodzi .  Z piciem to tylko jak mi się nudzi i nie mam co robić , albo przed snem 100gram i lulu   . Sorry ale "wale" tylko do kobiet dojrzałych ,dzieci mnie nie interesują a Matkę boską proszę zostawić w spokoju . 

Trochę na wyrost już piszę, bowiem dziwią mnie problemy ludzkie. Sama różne posiadam w zanadrzu ale nie stworzyłam ich nawet a są, życie to śmieszna sprawa. 

Edytowano przez Xdella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2020 o 18:35, Sam15 napisał:

Żeby to było takie proste , to już dawno bym był szczęśliwy 

To może być proste. Sam sobie budujesz bariery postawą "nie da się". Wszystko się da. Może na początek zrób listę rzeczy, które sprawiłyby ci przyjemność i przyniosły szczęście, a potem zrealizuj je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorze, mamy pono dar tworzenia, tylko jeszcze się do tego musimy dokopać. Stwarzaj więc siebie szczęśliwego z miłością życia u boku. Jeśli zrobisz to prawdziwie - to tak się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×