Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sam15

Bezsensowne życie

Polecane posty

Tylko ten sens istnienia prawdziwy na pozór w iluzji różny od prawdy na swój temat. Tajemnica tak tajna jak wszystkie skarby tego świata w jednym miejscu 😱

😥 Ciężko się do tego przyznać , ale sam wiem że coś jest nie tak 😣 rację miał ,otym dobrze wiem i zdaje sobie z tego powodu sprawę . 

Więc skoro chciałeś porady to Weź się w garść, przestań tym karmić swój mózg, bo w przeciwnym razie nigdy nic się nie zmieni. Poważnie piszę. To pierwsze od czego zacząć powinieneś.

W gry to już dawno nie gram i, ogólne to nie używam komputera jedynie co to w pracy , sprzedaż jakaś tam jest  albo jakies usługi , ogólnie lubię pracę na powietrzu ( las , pole i przy zwierzętach ) , pit to firma mnie rozlicza . Ile by nie było roboty to i tak to przerobie przez to mnie trzymają w pracy ( taki murzyn od czarnej roboty ) 🙄

Jak chcesz mieć dziewczynę, to musisz mieć czas dla niej chociaż raz w tygodniu- nie ma bata 😄 Super jest to, że masz regularnie jakieś pieniążki, więc rokujesz 😄 Tak w ogóle to ile ty masz lat, pisałeś?

Jak chcesz mieć dziewczynę, to musisz mieć czas dla niej chociaż raz w tygodniu- nie ma bata 😄 Super jest to, że masz regularnie jakieś pieniążki, więc rokujesz 😄 Tak w ogóle to ile ty masz lat, pisałeś?

25 juz w maju będzie😣 . Tylko trudno znaleźć taką co by mnie zechciała😏

25 juz w maju będzie😣 . Tylko trudno znaleźć taką co by mnie zechciała😏

No, ale czemu? 25 lat to najpiękniejszy wiek 🤗  Mój mąż miał tyle, kiedy zmieniał stan cywilny😄

Poprostu boję się wyjść do ludzi 

To co może mi Pani polecić jako kobieta . 

Może warto zrealizować plany, które do tej pory się odkładało. Marzenia, których się nie spełniło, wszystko to, co przyniesie radość i przyjemność. Proszę zajrzeć w głąb siebie i zastanowić się nad y, czego brakuje i czego potrzeba.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się