Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ilonaaaa1

Problem po rostaniu z facetem

Polecane posty

Witam mianowcie mam problem strasznie cierpię po rostaniu z moim facetem zerwaliśmy 3 dni temu utrzymujemy ze sobą kontak nawet wczoraj błagałam go o to żeby do mnie wrócił . Pisze co u nas i cały czas oby dwoje mówimy jak nam ciężko nie wiem co mam robić czy zerwać z nim kontak nie ukrywam że zerwanie z nim kontaku bardzo mnie boli i na samą myśl pęka mi serce . Bardzo go kocham i nie umiem pogodzić się z tym że ze mną zerwał bo mówi ze nie jest gotowy na związek . Co ma robić w tej sytuacj ktoś mi coś doradzi . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odetnij się . Nie jest gotowy na związek z TOBĄ ,czyli nie czuje nic do Ciebie. Nie upokarzaj się,nie poniżaj dla własnego dobra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinnam mu powiedzieć żeby do mnie nie psiala , bo on też do mnie pisze czy po prostu nie odpisywać i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Powinnam mu powiedzieć żeby do mnie nie psiala , bo on też do mnie pisze czy po prostu nie odpisywać i tyle 

Poinformować krótko o swojej decyzji i już milczeć. Skoro on nie chce z Tobą być, to najlepiej dla Ciebie byłoby się odciąć, by móc stanąć na nogi i ustabilizować emocje. Trzymając się kurczowo kontaktu z nim tylko niepotrzebnie przedłużasz swoje cierpienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz kolejny raz to dzisiaj piszę: odpuście dziewczyny faceta, który Was nie chce, nie błagajcie, nie poniżajcie się. Będziecie później żałować. Numer usunąć z telefonu, z fejsa, maila, wszystko. Zapisac na kartce, schować głęboko i za każdym razem, jak przyjdzie ochota napisać, usiąść i pomyśleć, czy naprawdę chcesz to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie darował to znaczy, że w łóżku było słabo lub/i charakter był nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×