Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niunia07

Mam tego dosyć

Polecane posty

Mam 22 lata i jestem dziewicą. Nie chodzi mi o to że chce stracić dziewictwo bo inni już są za. Ale mam swoje potrzeby, po prostu brakuje mi seksu... Jest mi przykro... Trafiam na samych dupków...  jestem samotna chociaż dosyć ładna i zgrabna. Długo jeszcze mam się tak męczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W seksie liczy się coś innego niż bycie dupkiem bądź nie 🍌

Nie chodzi mi o dupków, ale o to że mam swoje potrzeby i dłużej nie wytrzymam sama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tez jestem dziewica. A dziewidztwo czyli CNOTA jest w głowie, a nie, tam gdzie intymne sprawy. Mogłabym mieć mnóstwo partnerów, ale CNOTY nie stracę, a jak to możliwe? Nie stracę mojej Madrosci oraz Szacunku do samej siebie i do innych, którzy na niego zasłużyli. Cnota jest również cierpliwość. To co zostało zapisane na mojej karcie, nigdy się nie zmarnuje. Jestem dziewica i będę nią wieczność. Dla mnie nie liczy się ciało materialne, tylko JA sama. To zobaczenia w następnym wcieleniu. Spadłam tu tylko raz, aby was nauczać. Następnym razem będziesz musiała poczekać na ten wpis: formowanie się słońca ( ogółem układu słonecznego) , powstanie pierwszych mikroorganizmów potem innych organizmów  i człowieka. To wyjdzie mi wieczność plus jakieś miliardy jak nie tryliardy lat. Dużo zapomniałam, no cóż po tylu latach... każdemu się zdarza, ale przypomniałam sobie już moje poprzednie wcielenia i teraz mogę głosić prawdę!

Nie chodzi mi o słowo dziewica... Chodzi mi o samotność.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka z nieba przed chwilą dała Ci czysty sygnał czym jest dziewictwo...

Więc wciąż możesz być dziewicą, ale w tym wypadku nie samotna, tylko dobrze to ugryź 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

mogę być Twoim  chłopakiem i uprawiać z Tobą seks też jestem samotny i potrzebuję seksu 

Nie wątpię😄 Dodatkowo nie będzie dziewczyna brała kota w worku, bo nie raz pokazywałeś to i owo😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mogę być Twoim  chłopakiem i uprawiać z Tobą seks też jestem samotny i potrzebuję seksu 

Ooo jaki łaskawy jesteś 😘 ile ty masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a jak wyglądasz? dałabyś jakiś kontakt do siebie?

Na pewno nie tu żeby wszyscy widzieli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to możesz mi wysłać prywatną wiadomość 

To sam mi wyślij 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×