Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Odwazny Pan

Noc walentynkowa

Polecane posty

Witam.Chcialbym sie dowiedziec i podzielic przy okazji oryginalnym planem na spedzenie nocy we dwoje bez zahamowań.Jestesmy malzenstwem po 35l.Potanowilem dziisiaj isc na całość i przygotować cos wyjatkowego dla swojej kici.Na poczatek romantyczna kolacja przy swiecach,wino,róże,swiece zamiast światła domowego-ona je uwielbia,kadzidelka i seksowna muzyka.Hmm.Po wszystkim przygotowalem duzy stół i cztery krzesla,koc i podusie w ksztalcie serca.Podczas malego erotyvznego tanca we dwoje bede ja powoli rozbieral i delikatnie piescil jej szyje.He he,to nie wszystko.Nastepnie zawiaze jej oczy i położę na wczesniej przygotowanym stole.Przez dotyk erotyczny róża calego ciala chcialbym wzbudzic w niej pożądanie.Nastepnie uzyje oliwki aby przeprowadzic masarz erotyczny.Po obruceniu jej ma brzuszek i ponowne przywiazanie rak i nog do przygotowanych krzesel.Zaczne swoja gre.Postanowilem ze doprowadze ja do orgazmu przez pieszczenie jezyczkiem dziurki amalnej przy jednoczesnej penetracji wibratorem jej szparki.Hihihi.Ona odleci z rozkoszy.Wiem jak to ma nia dziala.Nastepnym krokiem bedzie seks analny.Lubimy to oboje.Po wszystkim gdy juz bedzie wolna ona wkracza do akcji.Pelni role dominy.I tutaj nie wiem co ona wymyslila ale wszystko w granicach rozsadku.Wiem tylko,ze ma byc eeotyczna bielizna,krzeslo rozwiązywanie do krzesla rąk z tylu oraz erotyczny striptiz,dotyk masaż,pieszczoty.Nastepnie ona postanowila ze yez chce mnie wydymac za pomocą strapona.Hmm.Jej propozycja byla ciekawa ale ja zakupilem dla nas podwójnego strapona.Tak ze bedzie supcio.Juz jestem napalony.Co sadzicie drogie Panie na taką ekstremalną noc?Piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×