Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Co polecacie na zakwasy? Wczoraj pierwszy raz po dłuższej przerwie zrobiłam trening pupy z Mel B i kilka innych ćwiczeń, a dziś chodzić nie mogę ani siadać, pomocy ;x 

Swoją drogą, polecacie ćwiczenia z  Mel B na pośladki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowy blad. Jesli robisz cos po raz pierwszy po przerwie to powinnas pamietac aby porcja cwiczen na pierwszy raz nie byla zbyt obszerna i zbyt wymagajaca. Punkt referencyjny to wlasnie Twoje samopoczucie nastepnego dnia. Po prostu na poczatek zredukuj ilosc cwiczen. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zaczynamy po trochu i w miarę lapania formy intensywność rośnie. Głupio postapilas to cierp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak boli to znaczy że rośnie. Ciesz się 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozciąganie, ciepła kąpiel, masaż, generalnie trzeba dać czas mięśniom, żeby odpocząć. Ale jak się dobrze porozciągasz po ćwiczeniach, to zakwasy powinny być mniejsze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwas mlekowy moja droga 🙂 Niestety, ale przy takich śliniejszych ćwiczeniach sie on wydziela i później masz te smutne zakwasy. Co do ćwiczeń to tak jak piszą prędzej - zmniejsz ilość i intensywność ćwiczeń. Powoli sobie wszystko powiększaj, ale tez bez szału. Co do rad jak sie pozbyć zakwasów to Ribbon dobrze piszę. Poza tym co do twojego pytania o posladki: ćwiczenia od mel są super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zakwasy pomoże też olej magnezowy. Magnez to pierwiastek, które nasze ciało potrzebuje do regeneracji obolałych mięśni i stawów. Magnez też zawierają naturalne dezodoranty neutralizujące nieprzyjemny zapach. Mi pomaga (ja mam taki od renovality), niektórzy mówią, że też olej lawendowy uwalnia i rozluźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olej magnezowy? Pierwszy raz o nim słyszę. Jego się po prostu smaruje na miejsce gdzie jest ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, po prostu smaruje sie go na bolące mięśnie. To info o tym, który ja mam:

Olej magnezowy Renovality jest pozyskiwany z liczącego 250 mln lat czystego naturalnego źródła Cechsztyn o głębokości 1600 m. Magnez to niezbędny minerał do zachowania zdrowia, odgrywa w organizmie ważną rolę i bierze udział w ponad 300 reakcjach biochemicznych! Olej magnezowy nawilża i redukuje łojotok, neutralizuje zapach potu. Jest skutecznym stabilizatorem wilgoci, dzięki czemu skóra zachowuje elastyczność. Przeznaczony jest do użytku zewnętrznego. Eksperci nazywają stosowanie oleju magnezowego przezskórną terapią magnezem. Używając oleju magnezowego do miejscowego stosowania, można w łatwy sposób dostarczać magnez bezpośrednio do organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zakwasy u mnie po prostu muszą same przejść. 🙂 przeważnie dwa dni i mam po nich. Jednak ostatnio wracając do domu nie chciało mi się włączyć światła na klatce i wchodząc po schodach źle policzyłam i źle stanęłam. Kostka bolała 3 dni. Cały ten okres smarowałam nogę maścią dip rilif. Dobrze chłodziła miejsce i łagodziła ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×