Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kameleon

Miłosne wyznanie męża do Innej

Polecane posty

Znam kobiety które maja dzieci i jakoś nowi faceci je wzięli i to w dodatku kawalerowie. Powinna w tej chwili myśleć o sobie bo prędzej czy później znajdzie sobie inną nawet jak nie będzie z tą kochanką

Jeszcze zależy w jakim jest wieku, jak koło 30 młoda i ładna to możliwe że kogoś znajdzie nawet z dziećmi, chociaż to będzie trudne.

Ty kochasz a on Ciebie nie i trzeba dalej żyć, musisz to zaakceptować.

Smutna prawda.

Pytasz czemu nie odszedł, ano ze strachu. Zostawić żonę to trudna decyzja, bo dzieci, bo co ludzie powiedzą, rodzina, bo trzeba zacząć od nowa, a tu kochanka też mężatka i może się wycofać, w tym przypadku to nie miłość go trzyma przy Tobie, tylko strach. 

Już Ci pisałam ze jest z tobą z wygody i urabia kochankę żeby się rozwiodła no to mężatka. On czeka aż ona się rozwiedzie a ona na niego. Weź wałek i przywal sobie w łeb

To mi się podoba ta Wasza kobieca pomoc "wałek i w łeb" 😉

Smutna prawda.

Czy ja wiem czy smutna. To Jej decyzja, widać że kobiety boją się trudnych decyzji

Wyrwał to na zbity pysk. Do niej nie pójdzie bo ona ma męża . Zobaczysz jak ładnie będzie prosił o możliwość powrotu.

• Like 1
  • Thanks 1

Racja do mężatki do domu nie pójdzie bo u niej mąż czeka. Będzie musiał spać w hotelu. Gdyby się tamta rozwiodła to pewnie od razu by poleciał do niej. Kobiety lubią wszystko sobie tłumaczyć zamiast spojrzeć prawdzie w oczy

Jeszcze się uczę. 

Dzięki teraz mnie nauczyłaś.

Racja do mężatki do domu nie pójdzie bo u niej mąż czeka. Będzie musiał spać w hotelu. Gdyby się tamta rozwiodła to pewnie od razu by poleciał do niej. Kobiety lubią wszystko sobie tłumaczyć zamiast spojrzeć prawdzie w oczy

Czyli też tak sobie tłumaczysz gdy masz pewne wątpliwości. Reszty nie zdradzaj 😉

Napisano (edytowany)

Czyli też tak sobie tłumaczysz gdy masz pewne wątpliwości. Reszty nie zdradzaj 😉

Ciekawe co byś pisał jakby ciebie żona zdradzała

Edytowano przez Takajedna

Rzygać mi się chce jak patrzę na niego. Jak sobie pomyśle o że on o niej ciągle myśli nawet jak ze  mną śpi...szlak mnie trafia. I co znowu zaczną się spotykać? Ciekawe..

Ciekawe co byś pisał jakby ciebie żona zdradzała

Na pewno bym ją pogonił i nie byłoby żadnego tłumaczenia.

Na pewno bym ją pogonił i nie byłoby żadnego tłumaczenia.

Też tak sobie tłumaczę ale "na tyle się znamy na ile zostaliśmy sprawdzeni" 

Chory temat, facet ją kocha i gdyby nie mąż tamtej już by od Ciebie uciekł. 

Też tak sobie tłumaczę ale "na tyle się znamy na ile zostaliśmy sprawdzeni" 

Ja akurat wiem co mówie i nie byłoby żadne "kocham cię"

Ja akurat wiem co mówie i nie byłoby żadne "kocham cię"

Powiem Ci więcej. Jestem święcie przekonany że żona rogów mi nie robi nie mam nawet podejrzeń o cokolwiek ale od czasu do czasu przypominam żonie że jakby coś to ją uduszę. 

No i właśnie jakby coś to nie wiem czy nie wymiękne.

Mam znajomego który mówił podobnie i ..... Jak żona przywaliła mu rogi wielokrotnie i z kilkoma facetami to co zrobił ...... ano nic poprosił żeby to nie zostawiła !!!!!!!

Są związki gdzie ludzie się zdradzają a i tak ze sobą są, znam takie pary ze raczej o wspólnej przyszłości ze sobą nie myślą a rozstać się nie rozstaną bo nikt inny się nie trafił 

Chory temat, facet ją kocha i gdyby nie mąż tamtej już by od Ciebie uciekł. 

Czyli co naprawdę myślicie że mój mąż ja kocha ???

Ja o tym wiem. Kocham go  nawet po tym co mi zrobił..  zastawiam się może jej nie kocha tylko pożada.. sama nie wiem. Przecież mógł odejść już dawno a tego nie zrobił...

Zrób mu awanturę i powiedz, że zostawisz go w samych skarpetkach, ale ta awantura dopiero wtedy kiedy zbierzesz dość dowodów na jego zdradę.

Napisano (edytowany)

a jak myślisz? Gdyby ja nie kochał to kazałby jej się rozwodzić czy by mu to koło chu/ja latało? facetom nawet jest wygodniej jak kobieta ma męża gdy im zależy tylko na seksie bo mężatka nic nie będzie od nich więcej chciała

Edytowano przez Takajedna

Napisano (edytowany)

Raczej dla wsadzenia kuutasa by tyle nie ryzykowal tylko trzymał to w tajemnicy. Tak, tak myślę 

Edytowano przez Skakun

a jak myślisz? Gdyby ja nie kochał to kazałby jej się rozwodzić czy by mu to koło chu/ja latało? facetom nawet jest wygodniej jak kobieta ma męża gdy im zależy tylko na seksie bo mężatka nic nie będzie od nich więcej chciała

👏

Ona się boi rozwiesc ale też jej zalez6 na nim. Tak mu powiedziała. Więc po co się męczą obydwoje patrzą na siebie jak zbite psy. Chcą a nie potrafią...żenada... 

Ona się boi rozwiesc ale też jej zalez6 na nim. Tak mu powiedziała. Więc po co się męczą obydwoje patrzą na siebie jak zbite psy. Chcą a nie potrafią...żenada... 

To brzmi jakbyś im kibicowala. Dla mnie temat provo, albo piszesz jako kochanka ale z perspektywy jego żony 

No proszę jak "słodko". 💕

Chcą, ale się boją. Chca, ale nie mogą 😄👏wiatr wieje im w oczy, jednak trwaja przy sobie prężnie w imię prawdziwej miłości.

Istny serial brasylijski 🤮 a może raczej komediodramat 🤔

Dorośli ludzie... 🙄

Ja kiedyś w związkach wybaczalam wszystko. Uważałam, że każdy jest człowiekiem, popełnia błędy, wybaczanie jest elementem miłości i takie tam pie'rdy. Problem w tym, że miłość musi działać w obie strony. Błąd można popełnić RAZ. Za drugim razem to już nie błąd, ale wybór. Teraz naprawdę nie tracę SIEBIE na ludzi, którzy nie mają kręgosłupa moralnego. Nie lituje się, nie rozkminiam, resetuje. Coś mi nie pasuje, idę dalej. Nie ma szans!

Umierałam kosztem tego żeby ktoś mógł się narodzić. Dałam nawet bezdomnemu dom! Załatwilam pracę. Kupiłam leki i ciuchy. Nie musial za nic u mnie płacić, nic nie musiał. Wiecie co zrobił? Wydymał mnie i okradł. I sama sobie jestem winna. Bo urodziłam się z natury dobra. I w dodatku naiwna. 

Autorko, pamiętam tamten temat... Powiem Ci, że cierpialysmy wtedy razem. Byłam wtedy naprawdę z Tobą wszystkimi swoimi myślami i emocjami. Ale to u Ciebie juz tyle trwa, że naprawdę musisz się podnieść i iść dalej. Wiesz, jeśli będziesz nadal tak stać tu gdzie jestes, to zaraz ziemia ci się pod nogami rozsunie i wpadniesz tam w dół. Czekasz na to aż oni na Twoich oczach sobie na spokojnie wspólne gniazdko uwija, a ty będziesz się bujać? Serio? 

Strasznie ciężko jest odejść po prawie 10 latach małżeństwa dwójką dzieci w sumie małych. Kocham go. Przecież jak zdradził to przepraszał milion razy. Starał się. Więc nie rozumiem po co znowu do niej...:-( tak wszystko przekreślić? Ja ciągle o tym myślę. Wymyślam różne scenariusze że może mu przejdzie że może mnie kocha w głębi duszy... trudne to jest 😞 nawet nie wiecie jak.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować