Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Azi586

Ciągle wspomina o byłych!

Polecane posty

 czterech miesięcy jestem w związku na odległość z człowiekiem starszym od siebie o kilkanaście lat. Dzieli nas prawie 300 km, ale spotykamy się dość często, mamy plany na wspólne życie, itd. Jedyne co mnie niepokoi i irytuje to fakt, że on ciągle wspomina o swoich byłych kobietach. Rozwiódł się trzy lata temu i rzucił w wir życia towarzyskiego. Oczywiście każdy ma do tego prawo, ale ja niekoniecznie chcę słuchać na temat tego, co robił w łóżku z każdą panią... Kilka razy powiedziałam mu, że jest mi zwyczajnie przykro, że odczuwam irracjonalną zazdrość o jego przeszłość, że czuję się tak, jakby te kobiety ciągle z nami były. Niby zapewnia mnie o swojej miłości, ale z drugiej strony, czy wspominałby o nich, gdyby naprawdę mnie kochał? Zaczynam zastanawiać się nad rozstaniem. Co sądzicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nieladnie z Jego strony. Brak taktu to malo powiedziane. Mysle, ze nieudolnie kreuje sie na macho, tylko ...a robi to w taki sposob. Przepraszam za mocne slowa, jednak uwazam, ze facet gadajacy w kolko o swoich ex jest niedojrzaly i najlepiej trzymac sie od takiego z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

[... ] Co sądzicie na ten temat?

Uważam, że facet, który nie bierze pod uwagę Twojego komfortu w relacji i Twoich uczuć - tym bardziej, kiedy informujesz go wprost o przykrości, którą Ci sprawia - jest po prostu kiepskim materiałem na partnera. Egoizm, brak empatii i taktu nigdy nie rokują dobrze. Decyzja, co z tym zrobisz, należy do Ciebie, ale nie pozwól się krzywdzić i stanowczo wytyczaj granice.

 

[... ] ale z drugiej strony, czy wspominałby o nich, gdyby naprawdę mnie kochał? [... ]

Tak, np. jeśli ma niefortunny zwyczaj budowania na tej podstawie własnej samooceny i wizerunku, bądź jeśli chce sprowokować Twoją określoną reakcję (forma manipulacji). Nie musi to od razu oznaczać braku uczuć do Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seeerio? Facet tyle starszy po rozwodzie (może jeszcze dzieci ma?), 300 km od Ciebie czyli może robić co chce z kim chce i nijak tego nie sprawdzisz...widać ze nie traktuje Cie poważnie, gdyby Cie kochał to nie opowiadalby Ci takich rzeczy! Jesteś pewnie jedna z jego opcji, możliwe ze baluje i zdradza Cie, a ze pięknie gada...każdy facet to potrafi, to bajeranci i kłamcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×