Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abaja

Krwawienie miesiaczka w ciazy

Polecane posty

Dziewczyny ostatnią miesiączke miałam 7.01 , 11.02 byłam u lekarza (wiem że wcześnie ale ze względu na wcześniejszą cc musiałam zobaczyć jak się ma blizna ) no i nic nie było widać,  gin stwierdził że jest endometrium ciążowe ale nic więcej kazał czekać.  20 miałam lekkie plamienie , 21 zaczęłam krwawic nie tak mocno jak na miesiączke ale nie bylo to lekkie plmienie tylko normalna krew. Gin bez badania stwierdził że musimy poczekać bo skoro nie było na usg nic widać to pewnie ciąża biochemiczna a testy nadal pokazuja 2 delikatne kreski . Wizyta kolejna w poniedziałek a ja nie wiem co mam myśleć:(  miała któraś z Was taka sytuację? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krew nie musi oznaczać poronienia ale nie ma co tego bagatelizować.

W ubiegłym tygodniu poroniłam ciążę 7 tygodniową.

Objawy ciąży nadal były ponieważ Beta HCG po woli spadał. Ale biust bardzo szybko zrobił się mniejszy.

Mój gin również kazł mi odczekać. USG mam za tydzień ale chcę sprawdzić tylko czy wszystko się oczyściło.

Moja ciąża obumarła w 4 -5 tygodniu ciąży. Ból brzucha przechodzący w ból pleców. Początkowo lekkie krwawienie (wystarczyły mi wkładki) później mocne, ze skrzepami. Teraz już jest końcówka. Ale jak tylko się to skończy zaczynam starania o kolejną ciążę

Moja rada obserwuj siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×