Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cisza

Co ja mam o tobie myśleć?

Polecane posty

Powiedzmy cyrk dla dzieci nie posprzątany, ale postanowiłeś jak widzę zrobić kolejny, powiedzmy tym razem dla dorosłych... 

Tylko po co i co chcesz osiągnąć? Ciekawe co mówisz tym swoim kolegom, że tak chętnie ci pomagają... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi ale wg mnie Winsletowa po zatonięciu titanica celowo zabiła Karpia nie dając mu pol drzwi - pomieściliby się we dwójkę.  

Wiedziała, że jak dopłyną do nowego jorku to nie odnajdą się w swoich światach, ona nie spędzi życia z brudnym biedakiem żyjącym na bronxie gdzie każdy by próbował zgwałcić taka laske. Utopiła go ... jak nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wiem o co chodzi ale wg mnie Winsletowa po zatonięciu titanica celowo zabiła Karpia nie dając mu pol drzwi - pomieściliby się we dwójkę.  

Wiedziała, że jak dopłyną do nowego jorku to nie odnajdą się w swoich światach, ona nie spędzi życia z brudnym biedakiem żyjącym na bronxie gdzie każdy by próbował zgwałcić taka laske. Utopiła go ... jak nic 

Może dasz radę ciut jaśniej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może dasz radę ciut jaśniej? 

Tyle sensu ma twoje dobijanie się do typa na publiku co moja wypowiedz w twoim temacie. 

Kiedy wy zaczniecie się zachowywać jak ludzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tyle sensu ma twoje dobijanie się do typa na publiku co moja wypowiedz w twoim temacie. 

Kiedy wy zaczniecie się zachowywać jak ludzie? 

Typa? Nie wiem w co siębwicie ale niezbyt to ładnie z waszej strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×