Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xrafciux

30 latek dla dojrzałej.

Polecane posty

Cześć.

Już od pewnego czasu zaczęły interesować mnie Kobiety które mają ok 40 wiosen. Wg mnie są bardziej wartościowe niż większość małolatek i z tego powodu piszę na tym forum.

Mianowicie. Chętnie nawiążę znajomość z Kobietą w ww. wieku. Uprzedzając pytania. Tak mam żonę. Szukam tu Kobiety która chciała by stworzyć fajną relację. Porozmawiać, spotkać się na kawę, a co dalej, czas pokaże 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie tu konkretnie o skoku w bok. Wystarczy przeczytac post. Chodzi o fajna znajomosc. Nie wszystko od razu sprowadza sie do skoku w bok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Cześć.

Już od pewnego czasu zaczęły interesować mnie Kobiety które mają ok 40 wiosen. Wg mnie są bardziej wartościowe niż większość małolatek i z tego powodu piszę na tym forum.

Mianowicie. Chętnie nawiążę znajomość z Kobietą w ww. wieku. Uprzedzając pytania. Tak mam żonę. Szukam tu Kobiety która chciała by stworzyć fajną relację. Porozmawiać, spotkać się na kawę, a co dalej, czas pokaże 🙂

Z żoną nie da się stworzyć fajnej relacji? Co jej brak, bo nie rozumiem? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie opisywalem w szczegolach czemu szukam kogos ciekawego na tym forum bo nie chce sie tlumaczyc przed wszystkimi, a widze wiele osob tutaj pisze posty umoralniajace lub tylko po to aby nabic sobie ilosc napisanych postow. Nie mam potrzeby czytac i odpowiadac na pytania czy z zona nie moge stworzyc jakiejs relacji skoro temat posta jest inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze u Ciebie poziom kultury osobistej i slownictwa jest rowny zeru. 

Nie wszyscy mowia wprost co chca. Niektorzy potrafia normalnie z taktem sie wyrazic i nikt nie potrzebuje Twojego przekladu z jezyka polskiego na buracki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×