Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rokiczanka88

Opieka w Niemczech

Polecane posty

Cześć 🙂 to mój pierwszy wątek 😊 chciałam spytać was o radę. Pracowałam dwa lata w DPS w Polsce jako opiekunka osób starszych, ale postanowiłam coś zmienić i pojechać za granicę. Ukrywać nie będę, że to nie do końca taki mój super scenariusz, bardziej konieczność. Kasa w Niemczech a w Polsce to niebo a ziemia. Plus w moim domu pomocy szykują się zwolnienia. Wolę nie zostać z nią na dzień bez pracy (mam umowę zlecenie). 

Firmę sobie znalazłam (soft Care 24), zlecenie mam, jest dobrze. Jadę w połowie marca. Ale może któraś z bardziej doświadczonych koleżanek by mi podpowiedziała, co powinnam wiedzieć, o czym pamiętać, co zabrać? Jestem zielona. Każda pomoc się przyda 😍🌹🌹🌹🌹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już pewnie za późno. serio ludzie nikt nie mógł pomóc dziewczynie? zabieraj z sobą dokumenty i umowę. pieniądze tak w razie czego, warto wziąć kartę, ale gotówka zawsze lepiej. do walizki zapakuj ubrania (zawsze weź pod uwagę na ile jedziesz i czy pogoda może się zmienić, np pojedziesz w lutym, wracasz w kwietniu - praktycznie wyjeżdżasz w zimę a wracasz w środku wiosny). jakieś kosmetyki, swoje leki (z zapasem), naładuj komórkę, jak masz na kartę to do portfela spakuj doładowanie. teraz to weź z sobą jakieś środki antybakteryjne, przeciwwirusowe. na drogę jakieś rękawiczki i maseczki. na Orlenie jest teraz taki płyn fajny, polecam. co do samej firmy to dobry wybór, też z nimi jeździłam i zamierzam do nich wrócić (jestem po operacji). ogólnie są w porządku i jak zaczynałam mieć problemy zdrowotne to pomogli mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×