Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wygryw1

Kevin nie żyję

Polecane posty

Uważajcie na niektórych hejterów, Część z kowbojek z kafaterii przez hejt i szyderstwo przyczyniła się do śmierci człowieka. Kevin, Luffy użytkownik kowbojek popełnił samobójstwo. Dzisiaj jedna osoba na fejsie mi o tym napisała.

 Słowa potrafią boleć niedawno słyszałem że aktor który zagrał chłopaka od mięsnego jeża również przez hejt się powiesił. A do części z grona od beki i iksde - leczcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygryw1 kto bo nie wiem o koho chodzi.

Niestety ten świat jest taki powalony.

Hejt potrafi dopraowdzić człowieka do samobójswta:_(

Nie wszyscy powinni korzystać z internetu bo mogą pisać i poniżać innych czując się przy tym bezkarnym.

Sama prawię zrobiła bym to samo przez jednego trola który nękał mnie na yt ale nie poddałam się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wątek. Faktycznie trzeba sie czasem zastanowić kiedy sie z kogoś robi kozła do pośmiania. Ja pamiętam jak kiedyś śledziłam losy uczestników pierwszego Big brothera po latach to ku mojemu zdziwieniu Karolina z której w jakimś momencie takiego kozła zrobiono- w sumie dziewczyna jakich wiele- jak przeczytałam od wielu wielu lat przebywa w Stanach. Przyczyną bezpośrednią wyjazdu wiele lat temu było ponoć to, że przez bezrefleksyjne zaczepialstwo i szydery nie mogła tu w Polsce normalnie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej smuci sytuacja Szymona Smorąga, raczej znacie. Ludzie kilka lat się z typa śmiali, a w momencie, gdy wydał oświadczenie, że jest chory i śpiewanie jemu pomaga i sprawia, że czuje się lepiej, to ludzie zmienili narrację. Ludzie są mega okrutni i dopiero jak śmianie się z czegoś nie wypada to przestają, w innym wypadku zniszczą człowieka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, K.jawor94 napisał:

Mnie najbardziej smuci sytuacja Szymona Smorąga, raczej znacie. Ludzie kilka lat się z typa śmiali, a w momencie, gdy wydał oświadczenie, że jest chory i śpiewanie jemu pomaga i sprawia, że czuje się lepiej, to ludzie zmienili narrację. Ludzie są mega okrutni i dopiero jak śmianie się z czegoś nie wypada to przestają, w innym wypadku zniszczą człowieka 

Nawet jak nie wypada, to często już jest granica zatarta i nikogo to huhu...

A jak jeszcze jest ogólne przyzwolenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×