Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zośka91

Mój facet nie chce żebym go dotykała

Polecane posty

Gość Zośka91

Jestem z moim chłopakiem od około roku, jest naprawdę wspaniały ale od jakiegoś czasu zauważyłam że nie chce abym go dotykała w miejsxu intymnyn. Mimo moich prób rozmowy z nim nie mogę wyciągnąć od niego powodu takiego zachwania, jest to dla mnie o tyle dziwne że na początku było wszystko w pożądku... Pytałam go czy może poprostu coś źle robię, albo może ma jakieś złe skojarzenia z byłą dziewczyną, lecz ten uparcie nie chce wyjawić powodu takiego zachowania. On mnie jak najbardziej chce cały czas dotykać ale twierdzi że seks ~tak, dotykanie go ~nie. Nie wiem co robić bo bardzo go kocham i jest naprawde kochający i troskliwy. Czy ktoś z was spotkał się z podobną sytuacją i zna może przyczynę takiego zachowania? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka91

Seks normalnie uprawiamy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ma przykre wcześniej doświadczenia w takich pieszczotach i seksie oralnym wykonywanym przez kobietę i to go blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy przez kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem z moim chłopakiem od około roku, jest naprawdę wspaniały ale od jakiegoś czasu zauważyłam że nie chce abym go dotykała w miejsxu intymnyn. Mimo moich prób rozmowy z nim nie mogę wyciągnąć od niego powodu takiego zachwania, jest to dla mnie o tyle dziwne że na początku było wszystko w pożądku... Pytałam go czy może poprostu coś źle robię, albo może ma jakieś złe skojarzenia z byłą dziewczyną, lecz ten uparcie nie chce wyjawić powodu takiego zachowania. On mnie jak najbardziej chce cały czas dotykać ale twierdzi że seks ~tak, dotykanie go ~nie. Nie wiem co robić bo bardzo go kocham i jest naprawde kochający i troskliwy. Czy ktoś z was spotkał się z podobną sytuacją i zna może przyczynę takiego zachowania? Pomocy!

Ciekawe, być może partner nie lubi dotyku lub na horyzoncie pojawiła się inna niewiasta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałam się z opiniami że bywają osobniki które nie pozwalają swojej kobiecie by  sprawiła im przyjemność oralnie bo uważają to za poniżenie kobiety. 

Co prawda zdarza się taki raz na milion, ale może Tobie autorko sie akurat taki trafił? 😁 

Tylko nie wiem czy ręce się do tego "poniżenia" zaliczają, usta na pewno. 

Próbuj dalej z nim rozmawiać bo inaczej będziesz ciagle snuła domysły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce bo nie i po co dalej pytac, widzocznie ma takie upodobania😌 Niektore to maja zimne rece i zabieraja sie za to nie odpowiednio na pcozątku i na koncu w sumie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieumiejetnosc czynnosci i tyle, po co dalej to rozkminiac, widzocznie mialas zikmne ręce albo zle sie za to zabralas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×