Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mojawert

Problem ze studiami. Co robić?

Polecane posty

Witam, 

Mam poważny problem. Mianowicie.. studiuje pielęgniarstwo. Jestem na 1 roku. Nie udało mi się zdać ćwiczeń praktycznych przez własną głupotę. Opuszczałam je trochę, miałam problemy jakieś ze sobą, wahania i tak dalej czy to dla mnie dobre i odpowiednie. Ale doszłam do wniosku w końcu, że ja właśnie taki zawód chce wykonywać. Przez nieobecności narobiłam sobie zaległości, ćwiczenia mam niezaliczone. Dopuszczono mnie tylko do egzaminu. Chciałam pozaliczać je w 2 semestrze, lecz niestety pani, która je prowadzi jest nieugięta. Dla niej najlepszą opcją jest zabranie dziekanki i powtarzanie tego w przyszłym roku akademickim. Co za tym idzie? Dalej będę na pierwszym roku. Nie chcę tego. Nie da się zabrać z tego przedmiotu warunku. Nie rozmawiałam jeszcze z dziekanem. Wiem tylko, że pani z tego przedmiotu wystąpiła o urlop dziekański dla mnie a panie z sekretariatu każą pisać pismo do dziekana o URLOP. Chcę zdać ten 1 rok proszę o pomoc

To można studiować jednocześnie mając dziekankę? Jak ktoś może wystąpić o nią za ciebie?

Macie coś takiego jak opiekun roku? Jeśli tak, to idź po poradę albo niech się za tobą wstawi.

Powiedziała, że mam nie przychodzić już na studia i dopiero zacząć po urlopie dziekańskim. Przedmioty zaliczone z 1 semestru będą przepisane ale jej przedmiot mam odrobić z rokiem wstecz i drugi semestr również. Czyli ląduję na 1 roku ponownie

Rozmawiaj z dziekanem. To on powinien podjąć decyzję jako głowa.

Idz do dziekana i próbuj negocjować, ale musisz zdac sobie sprawe, ze jestes mocno sama sobie winna. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować