Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kejdens

ból piersi - owulacja?

Polecane posty

hej, dziewczyny pomóżcie - dzisiaj mam 16 dzień cyklu przy cyklach około 32 dniowych (nie są regularne) od około 4 dni koszmarnie bolą mnie piersi - tak, że trudnością jest założenie stanika. Robiłam testy owulacyjne bo staramy się o dziecko i w 15 dniu wyszły dwie mocne krechy, wczoraj już słabe - czy bolą was wgl piersi w trakcie owulacji? czytałam już kilka tematów na ten temat na forum ale w większości dziewczyny pisały, że nie... co mnie martwi, bo test wyszedł pozytywny i pobolewał mnie jajnik, czy jest szansa, że po prostu przy owulacji tak te piersi wariują? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to jeszcze niedawno jakieś 10 dni przed okresem to strasznie mnie bolały piersi, czułam się ociężała i cały czas bym mogła jeść. No a najgorszy był ten ból podczas pierwszych dni okresu. Ale wszystkiemu da się zaradzić, bo zdecydowałam się na antykoncepcję hormonalną i przyjmuję teraz tabletki vines. No i w końcu tych wszystkich bólów związanych z miesiączką mogły się zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja to jeszcze niedawno jakieś 10 dni przed okresem to strasznie mnie bolały piersi, czułam się ociężała i cały czas bym mogła jeść. No a najgorszy był ten ból podczas pierwszych dni okresu. Ale wszystkiemu da się zaradzić, bo zdecydowałam się na antykoncepcję hormonalną i przyjmuję teraz tabletki vines. No i w końcu tych wszystkich bólów związanych z miesiączką mogły się zakończyć.

JAK TAK TE REKLAMY JUŻ DODAJECIE DRODZY PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI TO PRZYNAJMNIEJ CZYTAJCIE TE POSTY NA KTÓRE ODPOWIADACIE: "(...) STARAMY SIĘ O DZIECKO (...)" -  A TU REKLAMA ANTYKONCEPCJI HORMONALNEJ....BRAWO..... 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×