Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abaja

Metotrexat ciąża pozamaciczna

Polecane posty

Dziewczyny czy któraś była w ciąży pozamacicznej ? Jestem od tygodnia w szpitalu,  w czwartek dostałam zastrzyk metotrexat beta była 250 , w niedziele kontrolne badanie wzrosło 580 , dziś niby na tym samym poziomie , nic nie mówią kaza czekać.  Ile lezalyscie w szpitalu ? Jak wyglądało wasze leczenie ? Już mam dosyć  😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylam na poczatku ubieglego roku -

lezalam okolo 2 tygodnie, mi po zastrzyku spadala od razu, i mowili mi ze jesli wzrosnie to biora mnie na zabieg i usuwanie jajowodu w ktorym mialam te ciaze. 
 

Masz prawo miec dosc bo ten czas strasznie sie dluzy. Do tego metotreksat dziala tak ze wyplukuje kwas foliowy - skutkiem ubocznym moga byc stany depresyjne. Zadbaj o siebie solidnie po tym jak wyjdziesz i pamietaj, ze mozesz czuc sie parszywie.

na jakim oddziale jestes? Ja ze swoja wyladowalam na patologii ciazy, ryczalam prawie co chwile sluchajac ktg babek, u ktorych bylo w miare. Traumatycznie to wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bylam na poczatku ubieglego roku -

lezalam okolo 2 tygodnie, mi po zastrzyku spadala od razu, i mowili mi ze jesli wzrosnie to biora mnie na zabieg i usuwanie jajowodu w ktorym mialam te ciaze. 
 

Masz prawo miec dosc bo ten czas strasznie sie dluzy. Do tego metotreksat dziala tak ze wyplukuje kwas foliowy - skutkiem ubocznym moga byc stany depresyjne. Zadbaj o siebie solidnie po tym jak wyjdziesz i pamietaj, ze mozesz czuc sie parszywie.

na jakim oddziale jestes? Ja ze swoja wyladowalam na patologii ciazy, ryczalam prawie co chwile sluchajac ktg babek, u ktorych bylo w miare. Traumatycznie to wspominam.

Ja też jestem na patologii , psychicznie jest ok wiadomo mam jakieś chwile z pytaniem dlaczego akurat tak ale z drugiej strony sie pocieszam ze nie musze byc znowu operowana. Mam już 3 dzieci i 3 cc za mna ostatnie w maju więc myślę że to jest przyczyną tej cp  . Najpierw ryczałam i plułam sobie w brodę jak można tak wpaść,  a jak się okazało że dzidziusia nie będzie to czujemy z mężem pustkę.  Mąż cały czas mnie pociesza że poczekamy i będziemy działać i planować Ale dla niego to takie łatwe my baby jednak bardziej to przeżywamy i myślimy co by było gdyby.  

 

Po jakim czasie spadła Ci beta i czy staracie się o dzidziusia ? Jak tak to po jakim czasie ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×