Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eveline155

Jaki pretekst wymyślić

Polecane posty

Zależy mi na tym żeby nawiązać kontakt z mężczyzną  na messengerze po kilku latach. Kiedyś pracowaliśmy razem ja miałam męża, bardzo mi się podobał i wiem że ja jemu też,ale nigdy nie spotykaliśmy się że względu na to że ja byłam zajęta. Mam go w znajomych na fb ale zauważyłam że On mnie dodał od dłuższego czasu do dalszych znajomych, nie mamy że sobą już kontaktu. Nie mam pomysłu z jakim pretekstem do niego zagadać żeby nawiązać rozmowę, nie napiszę przecież czesc tak sobie o tobie ostatnio myślałam co u Ciebie słychać i czy ulOżyłeś sobie życie ...Wiem że to głupie doradzcie coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 nie napiszę przecież czesc tak sobie o tobie ostatnio myślałam co u Ciebie słychać i czy ulOżyłeś sobie życie ...Wiem że to głupie doradzcie coś....

A dlaczego nie? Przecież Cię nie wyśmieje. Napisz dokładnie to co chciałaś ale bez pytania czy ułożyłeś sobie życie. To możesz zadać jak już trochę pogadacie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Nie ma takiej opcji na pejsbuku. Nie wymyślaj. Napisz cześć piękny ogierze gdy na ciebie patrzę to chcica mnie bierze. Każdy by się podjaral. 

O to mi się podoba, taka bezpośredniość😄 A co tam... Ważne, żeby zwrócił uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×