Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam. Moja sytuacja wyglada nastepujaco. Mieszkam w Uk. Mialam kilka poronien samoistych+ ciaze pozamaciczna. Udalo mi sie dostac do specjalisty. Zrobili mi wszelakie badania nic nie wynalezli. Wszystko wyglada ok. Dostalam od lekarza cyclogest do domu i aspiryne 75mg,mialam uzyc gdy zobacze na tescie 2 kreski. Ostatni okres mialam 20.01.20 test robiony 20.02.20 bo brak okresu- negatywny. Mysle ok moze stres ,spoznia sie. Jednak sprawdzalam kiedy mielosmy z partnerem zblizenie ,i bylo 5 i 6 lutego- momimo,ze test owulacyjny wyszedl negatywny. Kolejne tulenie sie 12. 02... i wtedy chyba mialam faktycznie owulacje(przesunieta) . Od przed wczoraj robie testy,wszystkie wychodza pozytywne ,ale ze slaba druga kreska( wg przesunietej owulacji wynika,ze dzisiaj jest dzien kiedy powinnam dostac miesiaczke,o ile z ta owulacja to na 100 procent prawda. Wczoraj zaczelam brac cyclogest 2x dziennie 200mg doodbytniczo( tak mam od lelarza i aspiryne 1 tabletke dziennie. Czy ktos tak mial,zeby mu sie tyle owulacja przesunela? I dlatego testy wychodza z druga kreska slaba? Wizyte mam dopiero za 2 tyg,tak tutaj jest w uk. Nie mam innej mozliwosci isc szybciej. Pytanie do osob,ktore tez w dniu spodziewanej miesiaczki mialy slaba lreske,koedy pojawila sie grubsza. Nawet przy wczesniejszych sytuacjach,zawsze wychodzily grube 2 krechy,ale owulacja byla na czas. Ktos cos doradzi? Zdaje sobie,ze najlepiej udac sie do lekarza,ale na wizyte musze czekac,a chyba oszaleje do tego czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaża sie mi tez sie przesuneła o dwa dnie teraz. Wiec jezeli masz przesunietej owulacji to miesiączka opozniona a wiec i ciąża młoda. Kreski mogą być blade na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×