Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosciuwa

Facet mówi ze jestem pazerna na kase

Polecane posty

Witam, pisze bo muszę się gdzies wyżalić. Jestem z facetem od 4 lat, 2 lata mieszkamy razem. Jakiś czas temu poruszyłam temat ze zwleka z zaręczynami. Ostatnio zaczął o tym myslec, kiedy odebrał mnie z pracy powiedział ze może kupi mi pierścionek z LOMBARDU. Ja zrobiłam się cała czerwona ze złości i powiedziałam ze nie zależy mi na jakimś drogim pierścionku, ale żeby używany?? Jeszcze najlepiej po znajomosci, bo nasz znajomy pracuje w lombardzie. Na co mój facet ze widać ze jestem pazerna na pieniadze i tylko na tym mi zależy. Naprawdę jestem wściekła ze on tak twierdzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten facet czasem nie jest jakiś pazerny na kasę, że oszczędza Ci na czymś, co jest Twoim marzeniem? 

Czy na codzień nie jest skąpcem? 

Jeśli tak, może czas iść poszukać szczęścia z kim innym, niż żeby Cię tak ośmieszał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

  sama nie jestem za tym, aby wydawać mnóstwo kasy na rzeczy, które nie są nam do życia niezbędne, ale jednak jeśli chodzi o pierścionek zaręczynowy, to moim zdaniem ostre przegięcie. No ja się dziwie, ze nie wstydził się przyznać do tego. Nie mówię, żeby od razu pierścionek był za kilka tysięcy złotych, ale z lombardu…. ??!! szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×