Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Grażynka97

Zarejestrowani
 • Zawartość

  106
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

20 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Grażynka97

  Odpuścić czy próbować dalej?

  To nie jest proste i nie będzie. Dla niektórych to naturalne nie liczyć się z innymi, dla niektórych lżej wpaść w poczucie winy. Ale spróbuj znaleźć swój rytm życia i coś co Ci odpowiada. Może samotność okaże się lepsza? A może inny chłopak, delikatniejszy?
 2. Grażynka97

  Odpuścić czy próbować dalej?

  Myślę, że są tu jak wszędzie 2 strony medalu - on nie liczy się z Twoimi uczuciami, a Ty za mocno reagujesz. W ten sposób się napędzacie. Rada nr 1: zamiast wszystko wybaczać innym skup się na sobie. Kończyć czy nie kończyć ten związek - nie ma to znaczenia. Zrób sobie przerwę od ludzi i zadbaj o siebie jak nigdy dotąd. Przyjemności i rozwój dla samej siebie. Po tej przemianie będziesz gotowa dostać od chłopaka co zechcesz lub zobaczysz, że już nic od niego nie chcesz i czas iść przed siebie. Tylko i wyłącznie, gdy poswiecisz sobie wystarczająco uwagi i dobra, będziesz mogła wejść w zdrowy związek, gdzie humorki faceta nie będą Cię ruszać.
 3. Grażynka97

  Przeszłość się ciagnie

  Prawda jest taka, że ona nie ma cie za co przepraszać. Poszedles z obcą na imprezie, a jej masz za złe, że spotkała się z facetem z pracy. Ona postąpiła naiwnie, ale to już sama powinna o tym myśleć, nie ty, bo nie jesteś lepszy. Współczuję jej tylko dziecka z tobą i naiwności, że ci o tym wszystkim powiedziała. Jemu też opowiesz te wszystkie historie?
 4. Grażynka97

  Seks bez zobowiązań?

  Już się nie wybielaj. Kilka moim dobrych znajomych miało takie historie, gdzie wszystko miało być między nimi, a było na ustach we wszystkich akademikach, bo panowie chcieli się pochwalić kolegom. Jedna znajoma spotykała się z chłopakiem długi czas, w końcu pozbawił ją dziewictwa, a kolejnego dnia dowiedziała się od jego kolegów, że "zadawał się z nią tylko żeby zaliczyć". Twoje komentarze mogą przekonać jakieś naiwne 12latki, ale i one w końcu sięgną po rozum do głowy obserwując co robią samce.
 5. Grażynka97

  Moja żałosna historia

  Dlaczego pozwalasz mówić facetowi do SWOJEJ córki, że jest niedorajda, gnojkiem i ma zespół downa? Dlaczego nie zaprzestasz jej cierpieniu? Zadbaj o siebie i o córkę zamiast o palanta. Ty się uzalesnilas emocjonalnie od toksyka, a wydaje ci się, że go kochasz.
 6. Grażynka97

  Seks bez zobowiązań?

  Takie są realia
 7. Grażynka97

  To niemożliwe

  Znam taką parę, gdzie facet poznał dziewczynę w naprawdę kiepskim miejscu, ilość partnerów spora po obu stronach i jakoś są razem. A jak jest ryzyko, że facet nie zaakceptuje... To cóż, wystarczy nie mówić
 8. Grażynka97

  Seks bez zobowiązań?

  To liczysz, że któryś ci powie "bzyknąłnym cię dla statystyk"? Jeśli facet nie jest zaangażowany w relację, zawsze pochwali się kolegom i doda pikantnych szczegółów z zakamarków wyobraźni.
 9. Grażynka97

  Wezmę utrzymankę, wiek 18-20.

  Na takich warunkach możesz przenocować panią z domu starości, posprząta, ugotuje, uda chętną na twojego kija. 18-20 latka ma takie oferty, że to jej będą robić prezenty, sprzątać i przyrządzać smakołyki za seks.
 10. Grażynka97

  Prośba o radę

  Oni lubią i podrywać, i być podrywanymi. Ale już od niejednego faceta wiem, że jeśli są podrywani przez kobietę, to ona nie ma u nich szans, bo to nie oni ją zdobyli. To taka kobieta na połechtanie ego i łóżko, a nie poważną znajomość. Facet wchodzi w poważny związek i dobrze traktuje kobietę tylko, o którą musi się postarać. Prosta rada: ochłoń, zajmij się sobą. Na niego nie naciskaj, jeśli widzisz brak zainteresowania kulturalnie koncz rozmowę pod pretekstem np. treningu, czytania lub filmu. Napisz do niego pierwsza raz, potem on MUSI napisać pierwszy, inaczej zawsze to Ty będziesz inicjatorką.
 11. Grażynka97

  Walczyc czy odpuscic

  Dla niego panny gotowe, 2 liczyły na wielkie love, ale wszystkie konkretnie olał, bo niedostępną pannę wolał. Nie kręciły go chętne dziewczyny, Lecz i ona nie chciała łatwej zwierzyny.
 12. Grażynka97

  Seks bez zobowiązań?

  To chyba nigdy nie byłaś w męskim towarzystwie, bo mało o nim wiesz
 13. Grażynka97

  Seks bez zobowiązań?

  To jest temat przewodni na męskich spotkaniach, nie bez powodu facet przy pytaniu o liczbę partnerek mnoży razy 3. I nawzajem klepią się po plecach, gdy kolejna zaliczona.
 14. Grażynka97

  Czy zakończyć związek??? :(

  Nie ma takich facetów. Poszukaj sobie kolejnego, zadbaj o siebie jak nigdy dotąd i przestań inicjowac cokolwiek. Kąpiele z solami, maseczki, książki, filmy. Telefon wyłącz i 0 kontaktu z nim. Ta znajomość była stracona, gdy przyjechał na Twoje urodziny od niechcenia z czekoladą.
 15. Grażynka97

  Nie wierze...:)

  I słusznie, z tym że to nie wyludzanie danych. Facet pewnie ledwo maturę zdał, tylko chciał sobie dodać plusów do atrakcyjności. Wrzucanie zdjęć z samochodami z parkingu to tylko szczyt. Albo znalezienie dziewczyny na dłużej go nie interesuje.
×