Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dwudziestolatka

Brak pociągu seksualnego u 20latki

Polecane posty

Czy to że od dziecka miałam wpajane że seks jest czymś bardzo złym i że nie powinno się tego robić i żeby nie wchodzić w żadne związki bo faceci są źli  ma wpływ na nieodczuwanie popędu seksualnego a wręcz brzydzenie się seksem w dorosłym życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak....rodzice zrobili Ci duze kuku...Ja też mam takich niby pruderyjnych  A okazało się za plecami że są kłamcy i obludni  ... I sa tez swingersami.....Ale nie  o tym....m6sisz sa na zmuen8c swoje nastawienie i myślenie...pracują nad sobą i próbują doświadcza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy to że od dziecka miałam wpajane że seks jest czymś bardzo złym i że nie powinno się tego robić i żeby nie wchodzić w żadne związki bo faceci są źli  ma wpływ na nieodczuwanie popędu seksualnego a wręcz brzydzenie się seksem w dorosłym życiu?

Oczywiście, że to może mieć wpływ, ale u niektórych kobiet popęd budzi się bardzo późno... czasem wiele zależy od partnera na którego trafisz... czasem trauma po pierwszym nieudanym seksie zostaje do końca życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może mieć wpływ, ale nie musi. rodzice to rodzice, jesteśmy indywidualnymi istotami, choć w 90% rodzic wpływa na dziecko, w 80% ponoć matka. może to zachęcić cię do perwersji, może cię stłamsić, a możesz też zacząć zachowywać się mądrze, po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×