Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inatka1993

Dieta karniak.pl

Polecane posty

 Witam, mam sporą nadwagę, a niedługo ślub siostry i pomyślałam, że spróbuje co nieco zgubić przed tak ważną dla nas wszystkich uroczystością. Pomyślałam więc o diecie i znalazłam jakąś w sieci. Dokładniej to dieta karniak.pl , w cenie ok 50 zł. Myślę sobie, że jak na początek, to nie dużo. Próbowaliście może? Mieliście jakieś efekty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na ich diecie od 2 tygodni i zanotowałam spadek 5 kg. Nie wiem, czy to dużo, ale z mojej wagi trudno zejść, więc te 5 kg cieszy i 10 z przodu, nie 11 😉 . Nie wiem jak to będzie na dłuższą metę, ale wydaje mi się, że w końcu uda mi się o siebie zawalczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dużą nadwagą to bym jednak do normalnego dietetyka poszła i może jeszcze do lekarza, bo to nie wiadomo,co jest nie tak. A u mnie dieta karniak.pl średnio się sprawdziła. Schudłam 3kg w miesiąc. Chociaż coś, ale myślałam, że będzie więcej. Może jeszcze raz spróbuję z jedną z ich diet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz szybko schudnąć to polecam tego bloga:

dietalux.wordpress.com

Masz tam opisany specyfik który pomaga schudnąć w szybki sposób (mi pomógł stracić 5 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj z dietą od Karniaka, ja wylosowałam darmową , jak jeszcze kiedyś była i powiem szczerze, że nie interesowałam się w ogóle i nie liczyłam na "cud" . A po miesiącu byłam o 10 kg dokładnie lżejsza. Wszyscy mi się pytali, jak to zrobiłam i mało kto chciał mi uwierzyć, że tak było, jak było 😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja to mam mieszane uczucia, co do tej diety. Okazuje się, że wcale tak mocno się człowiek nie odchudzi. Mi dieta 2-tygodniowa dała tylko -2 kg z wyrzeczeniami, a następne 2 tygodnie -1 kg, ale coś podjadałam. Spodziewałam się więcej, ale z drugiej strony też troszkę podjadałam, bo wiecie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saszanka, u mnie, można powiedzieć, w 2 miesiące -12 kg, ale ja się twardo trzymałam, a jak bywałam głodna, to zdecydowanie jadłam wtedy nic innego, jak oczywiście... Sałatę. Ma ona mało kcal, a do tego jest zapisana jako odchudzająca. Może spróbuj od nowa, ale z wodą i sałatą właśnie, bez pojadania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dużo zgubiłam, 10 kg mniej mnie jest. Aż w domu to nie dowierzają, ale jak ja sama patrzę w lustro, to po prostu czuję, jakbym była we śnie. Naprawdę widać różnicę i to mnie niesamowicie nakręca do dalszej walki o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbnie zamówiłem dietę, trzymam się i jakoś mam czas i na życie i na jedzenie. To na razie zauważyłem i to mi pasuje. Co do efektów, początkowo nic, a teraz widze, ze 2 kg na minusie mam. To sporo, jak na 1,5 tygodnia i z problemami hormonalnymi. Może wreszcie nie będę się musiał siebie wstydzić. ELO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie na diecie ubyło niewiele, bo 5 kg w miesiąc, ale od zawsze miałam problem z gubieniem wagi, także wiecie. Problemem dla mnie akurat to nie jest, zawsze coś w dół. Teraz chcę od nich powtórzyć terapię z dietą odchudzającą na aż 42 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MIałem mieszane odczucia, a żona mnie namowiła

Co prawda start był trudny, ale z dieta na 42 dni udało mi sie zgubić aż 11 kg. To mój  rekord i wiem, że na pewno dam rade.Chce dla siebie, zony, dziecka. Jeszcze 15 kg przede mna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to przez tę dietę, czy przez co, ale waga za dużo mi nie drgnęła. Co prawda nie miałem wcale aktywności fizycznej, ale jadłem jak przykazano i w 2 tygodnie 2 kg tylko ruszyły. Niby to nie mało, ale wolałem z 5. Będę dalej próbował z dietą inną od Karniaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, dawno już byłam na diecie karniaka i w miesiąc 7 kg mi ubyło. Moim zdaniem to kolosalnie dużo. Potem przytyłam tylko 2, ze względu na śmieciowe jedzenie, po które sięgałam.. Czyli sumując, miałam 5 kg sukcesu. Dla mnie to ogromna liczba, patrząc na to, jak wiele musiałam przejść wcześniej dla 1 kg mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze pamiętam moment przystąpienia do tej diety, było koszmarnie! Bałam się wszystkiego i czułam się oszukana, że mam jeść zdrowo, nie jak inni. Jednak już po kilku dniach czułam się lepiej, miałam spadki wagi, motywacja wzrosła. I to mi się bardzo, ale to bardzo podoba! Także śmiało każdemu dietę z KARNIAK.PL polecić mogę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie -15 kg w 2 miesiące, nigdy tyle nie było. Gdybym mogła, to sama bym siebie zwyzywała, ze tak późno dopiero podeszłam do tej diety. A miałam tę w wersji ABS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogę potwierdzić tak dobrej skuteczności diety. Schudłem, to prawda, ale tylko kilka kg w tym czasie 2-3 tygodni. To nie jest nic, ale na pewno nie tyle, co tutaj jest pisane, to mogę zapewnić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie miałam aż takich efektów na tej diecie. Chociaż muszę powiedzieć, że posiłki były całkiem smaczne, to co mi nie leżało, zamieniałam. Oczywiście nie powiem, żebym jedynie jakoś tak wiecie, się męczyła, ale dieta nie dała mi aż tyle. 3-4 kg mniej w miesiąc. Niby dużo, ale widać, można było więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna dieta, patrzyłem, może i dałbym radę. Tylko jaką wybrać? Sam za bardzo się nie znam, a no mam sporo do zrzucenia. Jakieś sugestie macie dla mnie ? Którą z diet karniak.pl mam wybrać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×