Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Chłopy to prymitywny zobaczą ładna babe i już podrywaja

Polecane posty

 

dlaczego?

Bo to żałosne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo to żałosne 

ale co w tym żałosnego? W sensie w samej chęci poderwania kogoś kto ci się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ale co w tym żałosnego? W sensie w samej chęci poderwania kogoś kto ci się podoba

Bo niektórym wystarczy że zobaczą ładna i już sypia zarcikami itp a do brzydkiej nai be ani me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo niektórym wystarczy że zobaczą ładna i już sypia zarcikami itp a do brzydkiej nai be ani me

to jest w miarę normalne. Jeżeli żarty mają na celu podryw to nie ma po co odzywać się do kobiety którą nie są zainteresowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety działają identycznie, nadskakują tym atrakcyjnym, a tych brzydkich traktują jak powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś jak kasjer w zabce podrywał xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niekoniecznie, bo przystojni faceci to złooooo, ale o tym trza się przekonać na własnej skórze, żadne rady nie pomogą. Raczej celujemy w tych przeciętnych

Każdy ma swój model atrakcyjności i wg niego typuje. Podobnie każdy ma własną skalę samooceny, wartości i nią się kieruje. Jeden/jedna wyceluje w bezpieczny ich zdaniem obiekt a inni będą celować znacznie wyżej. Zdarzają się ludzie atrakcyjni, którzy to wykorzystują, ale i ci mniej atrakcyjni też potrafią działać podobnie. Powiedziałbym ze ci atrakcyjni maja większe pole rażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Celna riposta. A niektórzy mężczyźni na tym forum nie potrafią tego zrozumieć mimo wielu prób wytłumaczenia im tego

Nie należy tego brać w kategorii riposty, to zwyczajnie mój punkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie chłopy są prymitywy, tylko niektórzy ludzie. Ich podrywy są tak proste i grubymi nićmi szyte, że patrząc na to z boku można się zawstydzić własnej przynależności do gatunku ludzkiego. Albo uśmiechnąć pod wąsem i poczuć się turbo wysublimowanym osobnikiem, na tak prymitywnym tle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Te proste i prymitywne podrywy najszybciej prowadzą do celu.

Zależy kogo się chce wyrwać😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Widziałem dziś jak kasjer w zabce podrywał xd

Oho, panowie i polki, mamy tu incela i frajera z bólem dupy O:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak to kogo? Laske do łóżka 😃.

Różne są upodobania. Niektórym może przeszkadzać, że gdy partner seksualny się odzywa, to nie wiadać czy śmiać się czy płakać. Ale jak rozumiem, Ty nie należysz do aż tak wybrednych😏 Bierzesz wszystko byle wyglądało i miało odpowiednie otwory. Fonię się wygluszy do czasu wydawania finalnych skowytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Tak się jakoś składało, że wszystko co kiedys podrywalem, jakos wyglądało, miało otwor a ja wiedziałem jak reagować na to co mówily. Wszystkie też umiały jeść nożem i widelcem. Może w tamtych czasach był wyższy poziom oswiaty, jeśli teraz występują takie problemy, o jakich piszesz 😃

Pomarzyć zawsze mozesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak się jakoś składało, że wszystko co kiedys podrywalem, jakos wyglądało, miało otwor a ja wiedziałem jak reagować na to co mówily. Wszystkie też umiały jeść nożem i widelcem. Może w tamtych czasach był wyższy poziom oswiaty, jeśli teraz występują takie problemy, o jakich piszesz 😃

Toś taki stary?

A wracając do meritum, mówimy o "podrywie prymitywnym". Na który łapią się prymitywni ludzie. Proste kobiety i prości jak konstukcja cepa mężczyźni.

Jeżeli na Twój prymitywny podryw (bo jak rozumiem, umiejętnością wyrafinowanego uwodzenia też dysponujesz, tylko nie chcesz jej używać, bo to zbyt czasochlonne i wysiłkowe) udawało się chwycić jakaś bardziej skomplikowaną i wartościową rybkę, to naprawdę gratuluję. Musisz zatem dysponować jakimiś innymi atutami, niż giętka mowa. Przypuszczam, ze jesteś bardzo przystojny😏 Czasami opakowanie może zmylić każdego, kto marzy o wielkiej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy macie za problemy, kobiety to demony i tego sie trzymajmy...👹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Taki 😃.

A czy ta bardziej skomplikowana, czy niby lepsza rybka jest lepsza w lozku? A może lepiej gotuje, jeśli w przerwie "między" zglodniejemy? To w czym jest lepsza?

Z twoim poziomem inteligrncji to w niczym. Nie odroznilbys dmuchanej lali +katering od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Taki 😃.

A czy ta bardziej skomplikowana, czy niby lepsza rybka jest lepsza w lozku? A może lepiej gotuje, jeśli w przerwie "między" zglodniejemy? To w czym jest lepsza?

No skoro niczym nie lepsza... zatem obawiam się, że zgodzę się z Edit. W Twoim przypadku lepsza inwestycja w gumową lalę. Można nabyć naprawdę atrakcyjne i realistyczne modele. Nie śmierdzą, nie pierdzą, nie sprzeciwiają się, zawsze dają... a do obslugi domu gosposia wynajęta. Za pieniądze ludzie lepiej pracują niż za darmo.

Ja jednak lubię lepsze rybki. Takie co ładnie mówić umieją... No wiesz... hipergamia😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A w czym lepsza? Potrafisz wymienić jakieś cechy?

Gumowe lale wyprą kobiety, gdy dzieki sztucznej inteligencji będą odpowiednio reagowały w trakcie seksu. To jeszcze trochę potrwa zanim powstana. Może ze 20 lat, wtedy będziecie mogły się bujać.

Jeśli potrzebujesz rybek do gadania 😃.

Dla mnie lepsza. Rybka. Rybek. Nie podnieca mnie ktoś, kto tylko wygląda. Za mało. Do serca przez ucho. Dlatego prymitywny podryw... no, musiałaby mnie naprawdę sroga posucha ścisnąć😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

A w czym lepsza? Potrafisz wymienić jakieś cechy? Ile to lat temu poeta napisał "dużo szczęścia, małe koszta".

Gumowe lale wyprą kobiety, gdy dzieki sztucznej inteligencji będą odpowiednio reagowały w trakcie seksu. To jeszcze trochę potrwa zanim powstana. Może ze 20 lat, wtedy będziecie mogły się bujać.

Jeśli potrzebujesz rybek do gadania 😃.

Hahaha, a były w tej bajce smoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niekoniecznie, bo przystojni faceci to złooooo, ale o tym trza się przekonać na własnej skórze, żadne rady nie pomogą. Raczej celujemy w tych przeciętnych

Chciałbym zobaczyć te tabuny kobiet "celujących w przeciętnych" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Pytanie było o coś innego. Nie o Twój gust, ale co Ty, która jak rozumiem uważasz się za tą z wyższej półki, możesz dać facetowi w łóżku, czego nie da mu ta bardziej prymitywna 

No cóż, cytowałem niedawno wpis, że kobietom nie podoba się żaden facet, można wątpić czy są heteroseksualne. Hipergamia na co dzień 😃. Dlatego tym bardziej nie warto się wysilać. Prymitywny podryw, typu zaproszenie na jacht wystarczy 😃. Przynajmniej kiedyś wystarczał.

 

Szkoda, że nie tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiecego demona moze i bardzo przecietny koles poderwac to wymaga nieco zangazowania z naszej strony, czasem sie udaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pytanie było o coś innego. Nie o Twój gust, ale co Ty, która jak rozumiem uważasz się za tą z wyższej półki, możesz dać facetowi w łóżku, czego nie da mu ta bardziej prymitywna 

No cóż, cytowałem niedawno wpis, że kobietom nie podoba się żaden facet, można wątpić czy są heteroseksualne. Hipergamia na co dzień 😃. Dlatego tym bardziej nie warto się wysilać. Prymitywny podryw, typu zaproszenie na jacht wystarczy 😃. Przynajmniej kiedyś wystarczał.

 

No tak, co ja się wypowiadam o jakiś swoich gustach, kogo one obchodza😂 Ważny jest oczywiście Twój gust.

Odpowiadając na pytanie. Nie mogę dać niczego. Większość bab będzie lepsza ode mnie. Tym bardziej, tych mlodszych, ladniejszych, bardziej kumatych itp. Na szczęście jest jakas pula niedoje.banych incelkow, odpadów atomowych, którzy szczęśliwi biorą co im skapnie, więc takie szpetne kłody jak ja, też maja szanse😏

A zaproszenie na jacht to wcale nie prymitywny podryw. To propozycja wielkiej wyprawy w nieznane😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Też nie. Nie pytałem o swój gust. Ale dziękuję za odpowiedź.

No popatrz, a ja myślałem, że to prymitywna metodę podrywania 😃. Chociaż skuteczna. Ale nie przesadzajmy z tymi wielkimi wyprawami.

Co robiłeś???? No nie żartuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uderz w stol. Tadam jestem

Jeśli 82 to twój rok urodzenia, to mnie to nie dziwi. Po trzydziestce kobiety zmieniają swoje priorytety i nie kierują się w głównej mierze wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×